Codlea Power Cup 2015

Codlea Power Cup 2015

Data: 12.12.2015
Inscrierea sportivilor: 09.00 – 11.30
Startul competitiei: 12.30
Categorii:
-seniori bratul stang: 85 kg, +85 kg
-juniori bratul drept:  70 kg, +70 kg
-feminin bratul drept:  open
-seniori bratul drept: 75 kg, 85 kg, 95 kg, +95 kg si open
-masters bratul drept: open

Premii
JUNIORI:
locul 1 – 300 lei + suplimente nutritive + diploma + medalie
locul 2 – 200 lei + suplimente nutritive + diploma + medalie
locul 3 – 100 lei + suplimente nutritive + diploma + medalie
SENIORI:
locul 1 – 500 lei + suplimente nutritive + diploma + medalie
locul 2 – 300 lei + suplimente nutritive + diploma + medalie
locul 3 – 200 lei + suplimente nutritive + diploma + medalie
MASTER/FEMININ:
locul 1 – suplimente nutritive + diploma + medalie
locul 2 – suplimente nutritive + diploma + medalie
locul 3 – suplimente nutritive + diploma + medalie
Taxa inscriere:
Juniori/Seniori 25 lei/brat
Master/Feminin – fara taxa

Alte precizari:
*Competitia se va face in colaborare cu Asociatia Romana de Skandenberg ”Brat de Fier” si cu arbitrii acreditati de aceasta.
*Vor fi doua mese de concurs.
*Sportivii trebuie sa aiba un act de identitate la ei.
*Juniorii nu pot concura si la categoria de seniori.
*Un senior care doreste sa participe la ambele brate va plati 50 lei.

Seniori 85 kg Left
1 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria
2 HASIUC, ALIN – Romania
3 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova
4 DOBRIN, VIOREL – Romania
5 BIDIU, RAUL – Romania
6 MINASCURTA, ANDREI – Moldova
7 TRIF, MARIUS – Romania
8 MOLDOVAN, BOGDAN – Romania
9 TOADER , DORIN – Romania
10 PRODAN, DUMITRU – Moldova
11 STRAUTIU, ALEXANDRU – Romania
12 BARAITARU, ALIN – Romania
13 NEAGU, CATALIN – Romania
14 ANGHEL, DANIEL – Romania
15 SCURATCOV, VASILII – Moldova
16 HRISTOV, NEDALIN – Bulgaria
17 TUDOR, ALIN – Romania
18 SZEKELY, ERVIN – Romania
19 ROMAN, RAUL – Romania
20 GROZAVU, GABRIEL – Romania
21 GHERLEA, DANIEL – Romania
22 BARLADEANU, Constantin – Moldova
23 DUICA, FLORIN – Romania

Seniori +85 kg Left
1 PUSCASU, IOAN – Romania
2 GIFEI, SORIN – Romania
3 IORGA, ALIN – Romania
4 GEORGESCU, RADU – Romania
5 GRUMEZA, ALEXANDRU – Romania
6 LAZAR, FLORIAN – Romania
7 NICOARA, GABRIEL – Romania
8 NOVICOV, ROMAN – Moldova
9 PLOPEANU, CRISTIAN – Romania
10 GIUGA, AUGUSTIN – Romania
11 MOTOC, MARIAN – Romania
12 FEKETE, FERENCZ – Romania

Juniori -70 kg Right
1 MIGIT, CRISTI – Romania
2 VASIU, IOAN – Romania
3 TABACU, MARIN – Romania
4 IAKABOS, DARIUS – Romania
5 SPIREA, PETRUT – Romania

Juniori +70 kg Right
1 HRISTOV, NEDALIN – Bulgaria
2 ZAMFIR, ALEXANDRU – Romania
3 IORGA, ALIN – Romania
4 TUDOR, ALIN – Romania
5 SABAU, ADRIAN – Romania
6 BARLADEANU, Constantin – Moldova
7 AJDEROF, IOAN – Romania
8 RADU, TUDOR – Romania
9 ANGHEL, DANIEL – Romania
10 SECAREA, RAZVAN – Romania
11 CIMPEANU, ALEXANDRU – Romania

Masters Open Right
1 OPREA, LILIAN – Moldova
2 CARLOGANU, MIRCEA – Romania
3 GASHEVSKI, CVETAN – Bulgaria
4 GEORGESCU, RADU – Romania
5 NEAGU, CATALIN – Romania
6 BACIU, AUREL – Romania
7 TATAR, DOREL – Romania
8 BIDIU, RAUL – Romania

Feminin Open Right
1 GHERGHE, GABRIELA – Romania
2 BERBECE, IONELA – Romania
3 SCURATCOVA, NATALIA – Moldova
4 SZEKRENY, EMESE – Romania
5 BACIU, ADA – Romania
6 CIOBANU , ANDRA – Romania

Seniori -75 kg Right
1 DOBRIN, VIOREL – Romania
2 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova
3 MIGIT, CRISTI – Romania
4 SABAU, MADALIN – Romania
5 SCURATCOV, VASILII – Moldova
6 STRAUTIU, ALEXANDRU – Romania
7 MARINESCU, GEO – Romania
8 SZABO, RICARDO – Romania
9 BONEV, TODOR – Bulgaria
10 CIOBANU, NICOLAE – Romania
11 AJDEROF, HORATIU – Romania
12 EROSS, HUNOR – Romania
13 SCURTU , NICUSOR – Romania
14 GROZAVU, GABRIEL – Romania
15 MOLDOVAN, BOGDAN – Romania
16 PONCI, MARIUS – Romania
17 DUICA, FLORIN – Romania
18 ZDRAILA, MARIAN – Romania
19 TUDOR, ALIN – Romania
20 TUDORACHE, ALEODOR – Romania
21 BALTA, IURIE – Moldova

Seniori 85 kg Right
1 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria
2 SAFTA, ANDREAS – Romania
3 HASIUC, ALIN – Romania
4 GASHEVSKI, CVETAN – Bulgaria
5 SZEKELY, ERVIN – Romania
6 TRIF, MARIUS – Romania
7 HRISTOV, NEDALIN – Bulgaria
8 MINASCURTA, ANDREI – Moldova
9 FLOROAICA, STEFAN – Romania
10 GHERLEA, DANIEL – Romania
11 PRODAN, DUMITRU – Moldova
12 ROMANESCU, COSMIN – Romania
13 TOADER , DORIN – Romania
14 LAZEA, FLAVIUS – Romania
15 NEAGU, CATALIN – Romania
16 ROMAN, RAUL – Romania

Seniori 95 kg Right
1 SANDU , ALIN – Romania
2 MIHAI, CONSTANTIN – Romania
3 BARBU, DANIEL – Romania
4 IONESCU, DENIS – Romania
5 GIFEI, SORIN – Romania
6 GIUGA, AUGUSTIN – Romania
7 NICOARA, GABRIEL – Romania
8 HADAREAN, HORATIU – Romania
9 GRUMEZA, ALEXANDRU – Romania

Seniori +95 kg Right
1 PUSCASU, IOAN – Romania
2 LAZAR, FLORIAN – Romania
3 TAPASZTO, CIPRIAN – Romania
4 NOVICOV, ROMAN – Moldova
5 PLOPEANU, CRISTIAN – Romania
6 FEKETE, FERENCZ – Romania
7 MOTOC, MARIAN – Romania

Seniori Open Right
1 DIMITROV, PLAMEN – Bulgaria
2 SANDU , ALIN – Romania
3 PROCOPCIUC, DANIEL – Moldova
4 MIGIT, CRISTI – Romania
5 HRISTOV, NEDALIN – Bulgaria
6 MIHAI, CONSTANTIN – Romania
7 VASIU, IOAN – Romania
8 ZAMFIR, ALEXANDRU – Romania

ARTICOLE SIMILARE

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj