Tiger Classic Cluj Napoca 2015

Tiger Classic Cluj Napoca 2015

0 1936

Data: 8 august 2015
Locatie: Sala Polivalenta, Strada Uzinei Electrice, Cluj Napoca
Inscriere: 8 august, Sala Polivalenta, intre orele 9.00-11.00
Taxa participare: 25 lei/brat
Categorii (stanga, dreapta)
– juniori (80 kg, +80 kg si OPEN)
– seniori (80 kg, 90, 100 kg, +100 kg si OPEN)
– masters (sistem OPEN)
Incepere concurs: 13.00
Premii:
TOTI sportivii vor primi la inscriere tricouri personalizate!
Locurile 1-3: medalii, tricouri, diplome, suplimente nutritive;
OPEN juniori: trofeu personalizat + 300 lei + voucher sedinta foto profesionala;
OPEN seniori: trofeu personalizat + 400 lei + voucher sedinta foto profesionala.

Alte informatii:
Pentru participarea la acest concurs, nu este necesara legitimarea prealabila la vreun club.
Sportivii se vor putea înscrie numai dacă au asupra lor un document de identitate (C.I./pașaport) + se va completa “la fața locului” de către fiecare concurent o declarație de participare la concurs pe propria raspundere.
Concursurile de skandenberg se vor desfășura în conformitate cu prevederile regulamentului Asociației Române de Skandenberg “Braț de Fier”, arbitrii ce vor oficia la mesele de concurs fiind acreditați de aceasta.
Pret/ bilet intrare: 20 lei (vor fi puse la vanzare in data de 8 august, la Sala Polivalenta Cluj Napoca)
Sportivii vor primi la inscriere bratari personalizate, pe care vor trebui sa le poarte la mana, pentru a avea acces gratuit in locatia de competitie!
Spectatorii vor avea acces in sala de competitie de la ora 11.00, evenimentul sportiv urmand sa inceapa la ora 13.00. Accesul spectatorilor si insotitorilor sportivilor in Sala Polvalenta Cluj se va face doar in baza biletului de intrare!

Rezultate complete:

Juniori 80 kg Left
1 Cristian PINZARIU – Tg. Neamt (NT)
2 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
3 Adrian SABAU – Str Zavoiului bl9, scB ap 3 (MS)
4 Daniel UNGUREANU – Tg. Neamt (NT)
5 Mircea SUTEU – Caianu (CJ)
6 Razvan MOGA – Ludus (MS)
7 Darius PALFI – Caianu (CJ)
8 Iulian CINTA – Baia-Sprie (MM)
Juniori +80 kg Left
1 Bogdan GHISA – Baia Mare (MM)
2 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
Juniori Open Left
1 Cristian PINZARIU – Tg. Neamt (NT)
2 Bogdan GHISA – Baia Mare (MM)
3 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
4 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
Seniori 80 kg Left
1 Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
2 Andrei MAIOR – Oradea (BH)
3 Daniel POP – Dumbravita (MM)
4 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
5 Bogdan PRIPON – Lugoj (TM)
6 Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
7 Valentin BADESCU – Prundeni (VL)
8 Radu HINGAN – Dobricel (BN)
9 Claudiu SAMOILA – Baia Mare (MM)
10 Andrei BONCEA – Bistra (AB)
Seniori 90 kg Left
1 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
2 Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
3 Marius TRIF – Atintis (MS)
4 Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
5 Sergiu MAL – Somcuta Mare (MM)
6 Radu ILUT – Baia Mare (MM)
7 Violin CANTA – Danesti (MM)
Seniori 100 kg Left
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Florian LAZAR – Arad (AR)
3 Ferencz FEKETE – Ludus (MS)
Seniori +100 kg Left
1 Bogdan MOLDOVAN – Cluj-Napoca (CJ)
2 Aron BLAGA – Oradea (BH)
3 Marian MOTOC – Fagaras (BV)
Seniori Open Left
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
3 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
4 Andrei MAIOR – Oradea (BH)
5 Bogdan MOLDOVAN – Cluj-Napoca (CJ)
Veterani Left
1 Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
2 Edward KOLOZSVARI – Ludus (MS)


Juniori 80 kg Right
1 Cristian PINZARIU – Tg. Neamt (NT)
2 Adrian SABAU – Str Zavoiului bl9, scB ap 3 (MS)
3 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
4 Daniel UNGUREANU – Tg. Neamt (NT)
5 Razvan MOGA – Ludus (MS)
6 Paul RUS – Cluj-Napoca (CJ)
7 Mircea SUTEU – Caianu (CJ)
8 Iulian CINTA – Baia-Sprie (MM)
9 Darius PALFI – Caianu (CJ)
10 Claudiu SAMOILA – Baia Mare (MM)
Juniori +80 kg Right
1 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
2 Bogdan GHISA – Baia Mare (MM)
Juniori Open Right
1 Cristian PINZARIU – Tg. Neamt (NT)
2 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
3 Adrian SABAU – Str Zavoiului bl9, scB ap 3 (MS)
Seniori 80 kg Right
1 Paul AVRAM – Lipova (AR)
2 Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
3 Madalin SABAU – Ludus (MS)
4 Luigi MOLDOVAN – Fildu de Jos (SJ)
5 David KUPAS – Sisesti (MM)
6 Andrei BONCEA – Bistra (AB)
7 Andrei SICOE – Sohodol (AB)
8 Daniel POP – Dumbravita (MM)
9 Bogdan PRIPON – Lugoj (TM)
10 Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
11 Alexandru OANEA – Baia Sprie (MM)
12 Andrei MAIOR – Oradea (BH)
13 Valentin BADESCU – Prundeni (VL)
14 Alexandru HINGAN – Dobricel (BN)
15 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
Seniori 90 kg Right
1 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
2 Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
3 Nicu POPA – Constanta (CT)
4 Marius TRIF – Atintis (MS)
5 Violin CANTA – Danesti (MM)
6 Horatiu HADAREAN – Ludus (MS)
7 Mihai LUPEA – Cluj-Napoca (CJ)
8 Radu ILUT – Baia Mare (MM)
9 Sergiu MAL – Somcuta Mare (MM)
10 Istvan KORMOCZKI – Tg. Mures (MS)
Seniori 100 kg Right
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
3 Florian LAZAR – Arad (AR)
4 Gergo FODOR – Sisesti (MM)
5 Ferencz FEKETE – Ludus (MS)
Seniori +100 kg Right
1 Ciprian TAPASZTO – Ludus (MS)
2 Bogdan MOLDOVAN – Cluj-Napoca (CJ)
3 Marian MOTOC – Fagaras (BV)
Seniori Open Right
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Ciprian TAPASZTO – Ludus (MS)
3 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
4 Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
5 Florian LAZAR – Arad (AR)
6 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
7 Bogdan MOLDOVAN – Cluj-Napoca (CJ)
Veterani Right
1 Edward KOLOZSVARI – Ludus (MS)
2 Adrian SILAGHI – Sisesti (MM)

ARTICOLE SIMILARE

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj