Rezultate Era Park Oradea 2015

Rezultate Era Park Oradea 2015

0 1725

Vezi poze aici.

Vezi video stanga, dreapta.

Rezultate oficiale:

JUNIORI OPEN STANGA
1 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
2 Csongor CSEGODI – Oradea (BH)
3 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
4 Samuel BRADEA – Tileagd (BH)
5 Sorin DARIE – Oradea (BH)
6 Gergo SZILAGYI – Oradea (BH)
7 Daniel ERDELI – Burzuc (BH)
8 Marco TIPI – Oradea (BH)
9 Mihai SOLAR – Oradea (BH)

SENIORI 75 KG STANGA
1 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
2 Alexandru CACUCI – Suncuius (BH)
3 Alin IOVANESCU – Ictar Budinti (TM)
4 Paul AVRAM – Lipova (AR)
5 David BOTAR – Ictar Budinti (TM)
6 Daniel MENTEA – Cornisesti (BH)
7 Marius MATICA – Oradea (BH)
8 Ionut DOBOS – Oradea (BH)
9 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
10 Radu HINGAN – Dobricel (BN)
11 Florin LUCUTA – Oradea (BH)
12 Adrian CIOLOFAN – Slatioara (VL)
13 Ioan MENTEA – Oradea (BH)
14 Mariua MARINCA – Cohani (BH)
16 Alexandru HINGAN – Dobricel (BN)
17 Gabriel VIMAN – Carei (BH)

SENIORI 95 KG STANGA
1 Florian LAZAR – Arad (AR)
2 Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
3 Claudiu CODREAN – Oradea (BH)
4 Andrei MAIOR – Oradea (BH)
5 Sergiu JURCUT – Oradea (BH)
6 Paul INCICAS – Sintea Mare (BH)
7 Ionut POPA – Abram (BH)
8 Alexandru BONTA – Sannicolau Roman (BH)
9 Adrian ioan ROSCA – Oradea (BH)
10 Adrian ROSCA – Oradea (BH)
11 Gabriel TIUGEA – Oradea (BH)

SENIORI +95 KG STANGA
1 Zoltan VARGA – Diosig (BH)
2 Marian BANC – Tilecus (BH)
3 Sergiu PAVEN – Sat Iosifalau Lugoj (TM)
4 Alexandru LEORDEAN – Leordina (MM)
5 Aron BLAGA – Oradea (BH)
6 Gheorghe NISTEA – Carei (SM)
7 Ionut CABA – Oradea (BH)
8 Traian LUNCAN – Oradea (BH)
9 Canu MARINCEAN – Nojord (BH)
10 Alexandru MEHES – Oradea (BH)
11 Adrian POPA – Tileagd (BH)


FEMININ OPEN DREAPTA
1 Mihaela AVRAM – Timisoara (TM)
2 Natalya MURA – Timisoara (TM)
3 Bianca AVRAM – Lipova (AR)

JUNIORI OPEN DREAPTA
1 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
2 Samuel BRADEA – Tileagd (BH)
3 Mark POP – Oradea (BH)
4 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
5 Bogdan IAGAR – Girisu Negru (BH)
6 Daniel ERDELI – Burzuc (BH)
7 Claudiu CIMPAN – Balaia (BH)
8 Danut LOBONT – Cociub Mare (BH)
9 Sergiu TIRTAN – Oradea (BH)
10 Csongor CSEGODI – Oradea (BH)
11 Rares HEREDEA – Oradea (BH)
12 Darius SANDOR – Oradea (BH)
13 Dan PUSCAS – Oradea (BH)
14 Gabriel MARTIN – Oradea (BH)
15 Marco TIPI – Oradea (BH)
16 Mihai SOLAR – Oradea (BH)
17 Flaviu MECHERES – Saldabagiu (BH)
18 Sorin DARIE – Oradea (BH)
19 Gergo SZILAGYI – Oradea (BH)

SENIORI 75 KG DREAPTA
1 Paul AVRAM – Lipova (AR)
2 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
3 Alin IOVANESCU – Ictar Budinti (TM)
4 David BOTAR – Ictar Budinti (TM)
5 Dan FRITEA – Marghita (BH)
6 Alexandru CACUCI – Suncuius (BH)
7 Daniel VUSCA – Oradea (BH)
8 Alexandru BOLDIJAR – Dioszig (BH)
9 Emanuel PASCA – Oradea (BH)
10 Adrian CIOLOFAN – Slatioara (VL)
11 Radu HINGAN – Dobricel (BN)
12 Dan sorin FRITEA – Marghita (BH)
13 Florin LUCUTA – Oradea (BH)
14 Paul POP – Oradea (BH)
15 Gabriel VIMAN – Carei (BH)
16 Andrei OROS – Oradea (BH)
17 Daniel MENTEA – Cornisesti (BH)
18 Ciprian HANGA – Oradea (BH)
19 Ionut DOBOS – Oradea (BH)
20 Marius MATICA – Oradea (BH)
21 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
22 Mariua MARINCA – Cohani (BH)
23 Alexandru HINGAN – Dobricel (BN)
24 Ioan MENTEA – Oradea (BH)
25 Remus IGNA – Cepiu (BH)

SENIORI 95 KG DREAPTA
1 Florian LAZAR – Arad (AR)
2 Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
3 Claudiu CODREAN – Oradea (BH)
4 Cristian CRET – Vitera (BH)
5 Paul INCICAS – Sintea Mare (BH)
6 Andrei MAIOR – Oradea (BH)
7 Marian BANC – Tilecus (BH)
8 Ferenc VARGA – Diosig (BH)
9 Victor CONBILEANSCHI – Oradea (BH)
10 Sergiu JURCUT – Oradea (BH)
11 Peter ORBAN – Tinca (BH)
12 Alexandru BONTA – Sannicolau Roman (BH)
13 Marius PETRUS – Chesa (BH)
14 Petru BALOG – Oradea (BH)
15 Ionut POPA – Abram (BH)
16 Madalin MICULA – Oradea (BH)
17 George CHIS – Marghita (BH)
18 Ioan DOBAI – Santandrei (BH)
19 Gica VARCIUC – Leordina (MM)
20 Ionel SUCIU – Gepiu (BH)
21 Dacian BRAGYE – Uileanu de Cris (BH)
22 Gabriel TIUGEA – Oradea (BH)
23 Octavian GHINDEA – Oradea (BH)
24 Sergiu TONT – Alesd (BH)

SENIORI +95 KG DREAPTA
1 Gheorghe NISTEA – Carei (SM)
2 Florin BERE – Oradea (BH)
3 Alexandru LEORDEAN – Leordina (MM)
4 Alexandru MEHES – Oradea (BH)
5 Cristian LAL – Oradea (BH)
6 Teodor PURTAN – Osorhei (BH)
7 Zoltan VARGA – Diosig (BH)
8 Emilian BAN – Saldabagiu-Mic (BH)
9 Adrian POPA – Tileagd (BH)
10 Canu MARINCEAN – Nojord (BH)
11 Florin IENCIU – Oradea (BH)
12 Ionut CABA – Oradea (BH)
13 Sergiu PAVEN – Sat Iosifalau Lugoj (TM)
14 Nicolae ILIES – Salonta (BH)

SENIORI OPEN DREAPTA
1 Florian LAZAR – Arad (AR)
2 Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
3 Paul AVRAM – Lipova (AR)
4 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
5 Gheorghe NISTEA – Carei (SM)
6 Ovidiu PURTAN – Osorhei (BH)
7 Samuel BRADEA – Tileagd (BH)
8 Florin BERE – Oradea (BH)

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj