Rezultate Campionatul National de skandenberg 2015

Rezultate Campionatul National de skandenberg 2015

0 7478

Poze bratul stang si drept.

Bratul stang
Masa 1

Masa 2

Masa 3

Finale seniori

Bratul drept
Masa 1

Masa 2 cu finale seniori

 

Masa 3

 

Rezultate oficiale:


Junioare +55 kg Left
1 Miruna NOVITCHI – Breaza (PH)
2 Andreea BOTA – Ludus (MS)
Juniori 55 kg Left
1 Cristian COSTACHE – Pitesti (AG)
2 Sergiu SABOU – Ictar-Budint (TM)
3 Alin MINCA – Caracal (OT)
Juniori 60 kg Left
1 Claudiu DIACONESCU – Talmaciu (SB)
2 Daniel VALEA – Singeru (MS)
3 Darius IAKABOS – Talmaciu (SB)
4 Ovidiu GEAUCA – Baiculesti (AG)
5 Mircea SUTEU – Caianu Mic (CJ)
6 Laszlo KANCI – Gornesti (MS)
7 Cristian MEGIT – Constanta (CT)
Juniori 65 kg Left
1 Marin TABACU – Craiova (DJ)
2 Petrut SPIREA – Poiana Lacului (AG)
3 Stefan DUMITRU – Bucuresti (B)
Juniori 70 kg Left
1 Cristian PINZARIU – Tirgu Neamt (NT)
2 Cristi MIGIT – Constanta (CT)
3 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
4 Bogdan MARDALE – Tia Mare (OT)
Juniori 75 kg Left
1 Alexandru ZAMFIR – Lehliu-Gara (CL)
2 Cosmin ANDREI – Draganesti (OT)
3 Daniel ANGHEL – Brasov (BV)
4 Florinel FLORICA – Corabia (OT)
5 Silvestru NEDELEA – Lunca Calnicului (BV)
6 Bogdan SIMION – Caracal (OT)
Juniori 80 kg Left
1 Ionut PATRU – Redea (OT)
2 Adrian SABAU – Ludus (MS)
3 Razvan MOGA – Ludus (MS)
4 Ghenadie ABABII – Chisinau ()
Juniori +80 kg Left
1 Alin IORGA – Draganesti (OT)
2 Csongor CSEGODI – Oradea (BH)
3 Gabriel MICE – Dobrosloveni (OT)
4 Catalin VACARU – Ghergani (DB)
5 Ionut NAUIU – Redea (OT)
6 Iulian ENE – Plosca (TR)
7 Daniel ERDELI – Burzuc (BH)
8 Bogdan GHISA – Sisesti (MS)
9 Liviu VARIA – Caracal (OT)
Tineri 60 kg Left
1 Cristian POP – Zalau (SJ)
2 Bogdan AMARITEI – Brasov (BV)
Tineri 65 kg Left
1 Alin BARAITARU – Caracal (OT)
2 Catalin APRODU – Tia Mare (OT)
3 Alexandru STRAUTIU – Sibiu (SB)
4 Raul MANIUTIU – Sibiu (SB)
5 Marius LICUT – Craiova (DJ)
6 Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
Tineri 70 kg Left
1 Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
2 Florin ICHIM – Constanta (CT)
3 Bogdan MOLDOVAN – Brasov (BV)
4 Mihai NEDELEA – Pitesti (AG)
5 Oleg TUDOREAN – Stefan Voda (IS)
6 Radu ILIE – Roman (NT)
Tineri 75 kg Left
1 Gabriel GROZAVU – Buzau (BZ)
2 Vladislav GATCAN – str Garii nr.54, sc A, ap 5 (BC)
3 Alexandru TOBA – Baraganu (CT)
4 Cristian NEDA – Caracal (OT)
5 Erik SAJGO – Bucuresti (B)
Tineri 80 kg Left
1 Alin HASIUC – Constanta (CT)
2 Claudiu CODREAN – Oradea (BH)
3 Daniel POP – Dumbravita (MM)
4 Andrei JURCA – Timisoara (TM)
5 Gabriel URSACHI – Siret (SV)
6 Ionut PICIU – Bailesti (DJ)
7 David KUPAS – Sisesti (MM)
8 Alexandru OARNA – Constanta (CT)
9 Luigi MOLDOVAN – Cluj-Napoca (CJ)
10 Cosmin MAIOR – Oradea (BH)
Tineri 85 kg Left
1 Andrei STAMATE – Bucuresti (B)
2 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
3 Ionut DOMNITEI – Radauti (SV)
4 Robert TOCEA – Caracal (OT)
5 Laurentiu GUSAVAN – Vanatori (NT)
6 Andreas SAFTA – Bucuresti (B)
7 Robert MACSIM – Constanta (CT)
8 Bogdan PANAETE – Sarata Monteoru (BZ)
9 Sergiu MAL – Somcuta Mare (MM)
10 Stefan NEGRUTIU – Dumbraveni (SB)
11 Alexandru COVRIG – Breaza (PH)
Tineri 90 kg Left
1 Doru STROE – Filipestii de Tirg (PH)
2 Thomas VALKI – Bistrita (BN)
3 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
4 Augustin GIUGA – Galicea (VL)
5 Marius CHIRBEA – Mizil (PH)
Tineri +90 kg Left
1 Sorin GIFEI – Bucuresti (B)
2 Marian NICOLAE – Bucuresti (B)
3 Cristian PLOPEANU – Caracal (OT)
4 Gergo FODOR – Sisesti (MM)
5 George ISPAS – Ploiesti (PH)
6 Daniel VELEA – Somcuta Mare (MM)
7 Sergiu PAVEN – Sat Iosifalau Lugoj (TM)
8 Alexandru DECA – Caracal (OT)
9 Sabin GRAMNEA – Caracal (OT)
Masters 80 kg Left
1 Catalin NEAGU – Bucuresti (B)
2 Florin ALBU – Bucuresti (B)
3 Lucian TUDOR – Bucuresti (B)
4 Corneliu CANDREA – Bucuresti (B)
Masters 90 kg Left
1 Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
2 Augustin MANTOG – Insuratei (GJ)
3 Mircea CARLOGANU – Brasov (BV)
4 Mihai SIMA – Bucuresti (B)
5 Edward KOLOZSVARI – Ludus (MS)
6 Eugen MARICA – Brasov (BV)
Masters 100 kg Left
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Liviu LITA – Ramnicu Valcea (VL)
3 Adrian IONITA – Bucuresti (B)
4 Cornel NOVITCHI – Breaza (PH)
5 Marian CHIRBEA – Mizil (PH)
6 Aurel BACIU – Caracal (OT)
Masters +100 kg Left
1 Danut BORBIL – Ludus (MS)
2 Bogdan GUTA – Bucuresti (B)
3 Radu GEORGESCU – Bucuresti (B)
4 Ion GROSU – Constanta (CT)
Dizabilitati Open Left
1 Adrian SULAREA – Codlea (BV)
2 Vasile SCURTU – Vladeni-Frumusica (BT)
Senioare -65 kg Left
1 Alina COCANEANU – Bucuresti (B)
2 Miruna NOVITCHI – Breaza (PH)
3 Raluca CROITORU – Iasi (IS)
4 Ionela BERBECE – Brasov (BV)
5 Gabriela GHERGHE – Bucuresti (B)
Seniori -60 kg Left
1 Claudiu DIACONESCU – Talmaciu (SB)
2 Ruslan BALAIUS – Bucuresti (B)
3 Paul BOLOGA – Ludus (MS)
4 Darius IAKABOS – Talmaciu (SB)
5 Teodor GEORGESCU – R.M.Valcea (VL)
6 Ionel SPIREA – Pitesti (AG)
Seniori -65 kg Left
1 Filip TIRSU – Ludus (MS)
2 Alin BARAITARU – Caracal (OT)
3 Florin RIZEA – Pitesti (AG)
4 Valentin BADESCU – Prundeni (VL)
5 Marian ZDRAILA – Codlea (BV)
6 Ciprian GIOSU – Huedin (CJ)
7 Catalin APRODU – Tia Mare (OT)
8 Cristi BRATU – Carbunesti (PH)
9 Andrei BOBOC – Bucuresti (B)
10 Adrian SARBU – Bucuresti (B)
Seniori -70 kg Left
1 Madalin SABAU – Ludus (MS)
2 Alexandru DRAGAN – Campina (PH)
3 Silviu HAN – Arad (AR)
4 Daniel CHIVU – Pitesti (AG)
5 Oleg TUDOREAN – Stefan Voda (IS)
6 Ionut GHIDIA – Mizil (PH)
7 Flaviu GOIA – Crucisor (SM)
8 Alin IOVANESCU – Ictar Budinti (TM)
9 Daniel SANDU – Voluntari (IF)
10 Lorand HERCZEG – Ludus (MS)
11 Bogdan MOLDOVAN – Brasov (BV)
Seniori -75 kg Left
1 Viorel DOBRIN – Poiana Lacului (AG)
2 Gabriel BAN – Bacau (BC)
3 Alexandru RUS – Brasov (BV)
4 Adrian GIOSU – Huedin (CJ)
5 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
6 Calin TURCU – Bistrita (BN)
7 Florin LUCUTA – Oradea (BH)
8 David BOTAR – Ictar Budinti (TM)
9 Ovidiu STINGA – Tecuci (GL)
10 Daniel STAN – Valea Doftanei (PH)
Seniori -80 kg Left
1 Alin HASIUC – Constanta (CT)
2 Cristi Valentin GABRIAN – Bucuresti (B)
3 Radu BOJICA – Brastavatu (OT)
4 Catalin NEAGU – Bucuresti (B)
5 Andrei JURCA – Timisoara (TM)
6 Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
7 Alex CUCLI – Constanta (CT)
8 Marian PRELUCA – Gura Humorului (SV)
9 Bogdan HAGAU – Ludus (MS)
10 Cezar BAJENARU – Pitesti (AG)
11 Ionut PICIU – Bailesti (DJ)
12 Gabriel CUPRINSU – Bascov (AG)
13 Stefan STOICA – Dorohoi (BT)
Seniori -85 kg Left
1 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
2 Daniel BARBU – Optasi (OT)
3 Vasile MANOLE – Bucuresti (B)
4 Gabriel NICOARA – Ludus (MS)
5 Andrei STAMATE – Bucuresti (B)
6 Darius PUIAC – Ludus (MS)
7 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
8 Robert TOCEA – Caracal (OT)
9 Ionut DOMNITEI – Radauti (SV)
10 Alexandru SALAJANU – Bucuresti (B)
11 Robert MACSIM – Constanta (CT)
12 Radu ILUT – Baia-Mare (MM)
Seniori -90 kg Left
1 Stefan TAMAS – Sisesti (MM)
2 Florin ROTARU – Bucuresti (B)
3 Marian DUFAR – Dobrogostea (AG)
4 Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
5 Dorin TOADER – Sibiu (SB)
6 Sergiu GADALEAN – Caianu-Vama (CJ)
7 Adrian IONITA – Bolintin-Vale (GR)
8 Thomas VALKI – Bistrita (BN)
Seniori -100 kg Left
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
3 Florentin PASAROIU – Bucuresti (B)
4 Vladut PUPAZAN – Bucuresti (B)
5 Stefan TANASE – Costesti (AG)
6 Tiberiu POPA – Iasi (IS)
7 Alexandru GRUMEZA – Chisinau (B)
8 Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
9 Ferencz FEKETE – Ludus (MS)
10 Andrei LUPSA – Techirghiol (CT)
11 Bogdan STOICA – Campina (PH)
Seniori -110 kg Left
1 Adrian LAURUS – Milisauti (SV)
2 Dumitru PODAC – Negresti Oas (SM)
3 Mircea BICA – Bucuresti (B)
4 Constantin MIHAI – Bucuresti (B)
5 Constantin GIGEA – 1 Decembrie (IF)
6 Madalin CHIRBEA – Mizil (PH)
7 Cornel NOVITCHI – Breaza (PH)
Seniori +110 kg Left
1 Ioan PUSCASU – Fagaras (BV)
2 Florin RADA – Pitesti (AG)
3 Danut BORBIL – Ludus (MS)
4 Bogdan GUTA – Bucuresti (B)
5 Cosmin BURDUCEA – Buzau (BZ)
Seniori Open Left
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Stefan TAMAS – Sisesti (MM)
3 Adrian LAURUS – Milisauti (SV)
4 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
5 Daniel BARBU – Optasi (OT)
6 Andrei STAMATE – Bucuresti (B)
7 Doru STROE – Filipestii de Tirg (PH)
8 Alin HASIUC – Constanta (CT)
9 Cristi Valentin GABRIAN – Bucuresti (B)
10 Gabriel BAN – Bacau (BC)
11 Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
12 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
13 Vladislav GATCAN – Bacau (BC)
14 Alin BARAITARU – Caracal (OT)

Junioare +55 kg Right
1 Miruna NOVITCHI – Breaza (PH)
2 Madalina COTFAS – Subcetate (HR)
3 Andreea BOTA – Ludus (MS)
4 Ada BACIU – Caracal (OT)
Juniori 55 kg Right
1 Cristian COSTACHE – Pitesti (AG)
2 Sergiu SABOU – Ictar-Budint (TM)
3 Alin MINCA – Caracal (OT)
Juniori 60 kg Right
1 Darius IAKABOS – Talmaciu (SB)
2 Claudiu DIACONESCU – Talmaciu (SB)
3 Daniel VALEA – Singeru (MS)
4 Ovidiu GEAUCA – Baiculesti (AG)
5 Mircea SUTEU – Caianu Mic (CJ)
6 Laszlo KANCI – Gornesti (MS)
7 Marian LAZAR – Bucuresti (B)
8 Cristian MEGIT – Constanta (CT)
Juniori 65 kg Right
1 Marin TABACU – Craiova (DJ)
2 Stefan DUMITRU – Bucuresti (B)
3 Ventel KIRALY – Subcetate (HR)
4 Adrian ANGHEL – Mosoaia (AG)
5 Florin BALAN – Ungureni (DB)
6 Petrut SPIREA – Poiana Lacului (AG)
Juniori 70 kg Right
1 Cristi MIGIT – Constanta (CT)
2 Cristian PINZARIU – Tirgu Neamt (NT)
3 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
4 Bogdan MARDALE – Tia Mare (OT)
5 Razvan SECAREA – Brasov (BV)
Juniori 75 kg Right
1 Alexandru ZAMFIR – Lehliu-Gara (CL)
2 Cosmin ANDREI – Draganesti (OT)
3 Florinel FLORICA – Corabia (OT)
4 Bogdan SIMION – Caracal (OT)
5 Daniel ANGHEL – Brasov (BV)
6 Sorin DUMITRESCU – Vilcanesti (PH)
7 Cristian MIRON – Bacau (BC)
8 Silvestru NEDELEA – Lunca Calnicului (BV)
Juniori 80 kg Right
1 Adrian SABAU – Ludus (MS)
2 Sergiu BALTEANU – Talmaciu (SB)
3 Ionut PATRU – Redea (OT)
4 Ghenadie ABABII – Chisinau ()
5 Razvan MOGA – Ludus (MS)
Juniori +80 kg Right
1 Alin IORGA – Draganesti (OT)
2 Csongor CSEGODI – Oradea (BH)
3 Gabriel MICE – Dobrosloveni (OT)
4 Catalin VACARU – Ghergani (DB)
5 Ionut NAUIU – Redea (OT)
6 Liviu VARIA – Caracal (OT)
7 Bogdan GHISA – Sisesti (MS)
8 Iulian ENE – Plosca (TR)
9 Eduard LAURUS – Milisauti (SV)
10 Daniel ERDELI – Burzuc (BH)
Tineri 60 kg Right
1 Cristian POP – Zalau (SJ)
2 Cristinel PADURARU – Sibiu (SB)
3 Laurentiu PREDESCU – Bucuresti (B)
4 Bogdan AMARITEI – Brasov (BV)
Tineri 65 kg Right
1 Marian FRUNZA – Nicolae Balcescu (CT)
2 Catalin APRODU – Tia Mare (OT)
3 Marius LICUT – Craiova (DJ)
4 Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
5 Alexandru STRAUTIU – Sibiu (SB)
6 Raul MANIUTIU – Sibiu (SB)
7 Iulian CODREANU – Podu Turcului (BC)
Tineri 70 kg Right
1 Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
2 Florin ICHIM – Constanta (CT)
3 Oleg TUDOREAN – Stefan Voda (IS)
4 Mihai NEDELEA – Pitesti (AG)
5 Bogdan MOLDOVAN – Brasov (BV)
6 Tibor KOZMA – Baraolt (CV)
7 Radu ILIE – Roman (NT)
Tineri 75 kg Right
1 Cristian NEDA – Caracal (OT)
2 Gabriel GROZAVU – Buzau (BZ)
3 Alexandru TOBA – Baraganu (CT)
4 Erik SAJGO – Bucuresti (B)
5 Vladislav GATCAN – Bacau (BC)
Tineri 80 kg Right
1 Alin HASIUC – Constanta (CT)
2 Daniel POP – Dumbravita (MM)
3 Claudiu CODREAN – Oradea (BH)
4 Luigi MOLDOVAN – Cluj-Napoca (CJ)
5 Dan-Andreas DEDIU – Bacau (BC)
6 Andrei JURCA – Timisoara (TM)
7 Ionut PICIU – Bailesti (DJ)
8 Gabriel URSACHI – Siret (SV)
9 David KUPAS – Sisesti (MM)
10 Alexandru OARNA – Constanta (CT)
11 Cosmin MAIOR – Oradea (BH)
Tineri 85 kg Right
1 Andreas SAFTA – Bucuresti (B)
2 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
3 Andrei STAMATE – Bucuresti (B)
4 Ionut DOMNITEI – Radauti (SV)
5 Laurentiu GUSAVAN – Vanatori (NT)
6 Stefan NEGRUTIU – Dumbraveni (SB)
7 Robert TOCEA – Caracal (OT)
8 Alexandru COVRIG – Breaza (PH)
9 Robert MACSIM – Constanta (CT)
10 Bogdan PANAETE – Sarata Monteoru (BZ)
11 Sergiu MAL – Somcuta Mare (MM)
Tineri 90 kg Right
1 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
2 Augustin GIUGA – Galicea (VL)
3 Marius CHIRBEA – Mizil (PH)
4 Doru STROE – Filipestii de Tirg (PH)
Tineri +90 kg Right
1 Sorin GIFEI – Bucuresti (B)
2 Alexandru DECA – Caracal (OT)
3 Gergo FODOR – Sisesti (MM)
4 Marian NICOLAE – Bucuresti (B)
5 Cristian PLOPEANU – Caracal (OT)
6 George ISPAS – Ploiesti (PH)
7 Sergiu PAVEN – Sat Iosifalau Lugoj (TM)
8 Daniel VELEA – Somcuta Mare (MM)
9 Andrei CODRIANU – Podul Turcului (BC)
Masters 80 kg Right
1 Daniel PATRASCU – Mizil (PH)
2 Catalin NEAGU – Bucuresti (B)
3 Florin ALBU – Bucuresti (B)
4 Lucian TUDOR – Bucuresti (B)
5 Corneliu CANDREA – Bucuresti (B)
6 Liviu DOBRIN – Poiana Lacului (AG)
Masters 90 kg Right
1 Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
2 Edward KOLOZSVARI – Ludus (MS)
3 Augustin MANTOG – Insuratei (GJ)
4 Mihai SIMA – Bucuresti (B)
5 Ionut DOSPINESCU – Ardeoani (BC)
6 Mircea CARLOGANU – Brasov (BV)
7 Eugen MARICA – Brasov (BV)
8 Dragos MECU – Bucuresti (B)
Masters 100 kg Right
1 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
2 Cornel NOVITCHI – Breaza (PH)
3 Liviu LITA – Ramnicu Valcea (VL)
4 Marian CHIRBEA – Mizil (PH)
5 Adrian IONITA – Bucuresti (B)
Masters +100 kg Right
1 Bogdan GUTA – Bucuresti (B)
2 Ion GROSU – Constanta (CT)
3 Radu GEORGESCU – Bucuresti (B)
Senioare Open Right
1 Gabriela GHERGHE – Bucuresti (B)
2 Miruna NOVITCHI – Breaza (PH)
3 Carmen RUSTEI – Sinpetru (BV)
4 Ionela BERBECE – Brasov (BV)
5 Madalina COTFAS – Subcetate (HR)
Dizabilitati Open Right
1 Adrian SULAREA – Codlea (BV)
2 Vasile SCURTU – Vladeni-Frumusica (BT)
Senioare -65 kg Right
1 Gabriela GHERGHE – Bucuresti (B)
2 Ionela BERBECE – Brasov (BV)
3 Alina COCANEANU – Bucuresti (B)
4 Raluca CROITORU – Iasi (IS)
5 Miruna NOVITCHI – Breaza (PH)
Senioare +65 kg Right
1 Ana-Maria MIHAI – Brasov (BV)
2 Carmen RUSTEI – Sinpetru (BV)
Seniori -60 kg Right
1 Paul BOLOGA – Ludus (MS)
2 Ruslan BALAIUS – Bucuresti (B)
3 Cristinel PADURARU – Sibiu (SB)
4 Darius IAKABOS – Talmaciu (SB)
5 Laszlo KANCI – Gornesti (MS)
6 Razvan TOTAN – Comarnic (PH)
7 Cristian POP – Zalau (SJ)
8 Daniel VALEA – Singeru (MS)
9 Teodor GEORGESCU – R.M.Valcea (VL)
10 Ionel SPIREA – Pitesti (AG)
11 Claudiu DIACONESCU – Talmaciu (SB)
Seniori -65 kg Right
1 Marian FRUNZA – Nicolae Balcescu (CT)
2 Filip TIRSU – Ludus (MS)
3 Catalin APRODU – Tia Mare (OT)
4 Florin RIZEA – Pitesti (AG)
5 Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
6 Ionel POP – Ivaneasa (BN)
7 Ciprian GIOSU – Huedin (CJ)
8 Valentin BADESCU – Prundeni (VL)
9 George JINGA – Rasnov (BV)
10 Cristi BRATU – Carbunesti (PH)
11 Marian NENCIU – Brasov (BV)
12 Florin DANILESCU – Mioveni (AG)
13 Andrei BOBOC – Bucuresti (B)
14 Adrian SARBU – Bucuresti (B)
Seniori -70 kg Right
1 Madalin SABAU – Ludus (MS)
2 Silviu HAN – Arad (AR)
3 Cristi MIGIT – Constanta (CT)
4 Alexandru DRAGAN – Campina (PH)
5 Eduard BANU – Mizil (PH)
6 Alin IOVANESCU – Ictar Budinti (TM)
7 Ionut GHIDIA – Mizil (PH)
8 Flaviu GOIA – Crucisor (SM)
9 Lorand HERCZEG – Ludus (MS)
10 Oleg TUDOREAN – Stefan Voda (IS)
11 Daniel CHIVU – Pitesti (AG)
12 Bogdan MOLDOVAN – Brasov (BV)
13 Liviu GERMAN – Galautas (HR)
14 Vasile SCURTU – Vladeni-Frumusica (BT)
15 Daniel SANDU – Voluntari (IF)
16 Razvan MARICA – Pitesti (AG)
Seniori -75 kg Right
1 Viorel DOBRIN – Poiana Lacului (AG)
2 Gabriel BAN – Bacau (BC)
3 Paul AVRAM – Lipova (AR)
4 Alexandru ZAMFIR – Lehliu-Gara (CL)
5 Daniel LEAH – Cimpeni (AB)
6 Adrian GIOSU – Huedin (CJ)
7 Daniel STAN – Valea Doftanei (PH)
8 Alexandru RUS – Brasov (BV)
9 David BOTAR – Ictar Budinti (TM)
10 Ovidiu STINGA – Tecuci (GL)
11 Nicolae CIOBANU – Motru (GJ)
12 Sorin DUMITRESCU – Vilcanesti (PH)
13 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
14 Florin LUCUTA – Oradea (BH)
15 Calin TURCU – Bistrita (BN)
Seniori -80 kg Right
1 Alex CUCLI – Constanta (CT)
2 Radu BOJICA – Brastavatu (OT)
3 Razvan IONUTAS – Sisesti (MM)
4 Alin HASIUC – Constanta (CT)
5 Gabriel CUPRINSU – Bascov (AG)
6 Cristi Valentin GABRIAN – Bucuresti (B)
7 Gabriel URSACHI – Siret (SV)
8 Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
9 Stefan STOICA – Dorohoi (BT)
10 Alin SALARU – Simionesti (NT)
11 Florin CARAGEA – Scoarta (GJ)
12 Cezar BAJENARU – Pitesti (AG)
13 Andrei JURCA – Timisoara (TM)
14 Marian PRELUCA – Gura Humorului (SV)
15 Nicu TRINCA – Comanesti (BC)
16 Catalin NEAGU – Bucuresti (B)
17 Bogdan HAGAU – Ludus (MS)
18 Ionut PICIU – Bailesti (DJ)
19 Bogdan IONUTAS – Sisesti (MM)
Seniori -85 kg Right
1 Daniel BARBU – Optasi (OT)
2 Andreas SAFTA – Bucuresti (B)
3 Vasile MANOLE – Bucuresti (B)
4 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
5 Darius PUIAC – Ludus (MS)
6 Cosmin ROMANESCU – Targu Jiu (GJ)
7 Gabriel NICOARA – Ludus (MS)
8 Gheorghe LUCUTA – Oradea (BH)
9 Alexandru SALAJANU – Bucuresti (B)
10 Edmond CRISTESCU – Bucuresti (B)
11 Robert MACSIM – Constanta (CT)
12 Robert TOCEA – Caracal (OT)
13 Radu ILUT – Baia-Mare (MM)
14 Ionut DOMNITEI – Radauti (SV)
Seniori -90 kg Right
1 Stefan TAMAS – Sisesti (MM)
2 Florin ROTARU – Bucuresti (B)
3 Marian DUFAR – Dobrogostea (AG)
4 Florian LAZAR – Arad (AR)
5 Andrei MANTA – Rm Valcea (VL)
6 Adrian IONITA – Bolintin-Vale (GR)
7 Dorin TOADER – Sibiu (SB)
8 Barna SOOS – Batani Mici (CV)
9 Sergiu GADALEAN – Caianu-Vama (CJ)
10 Costel RUGET – Rachitoasa (BC)
11 Mircea CARLOGANU – Brasov (BV)
Seniori -100 kg Right
1 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
2 Olimpiu FAT – Sisesti (MM)
3 Florentin PASAROIU – Bucuresti (B)
4 Stefan TANASE – Costesti (AG)
5 Bogdan STOICA – Campina (PH)
6 Artur GYARMATI – Ludus (MS)
7 Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
8 Tiberiu POPA – Iasi (IS)
9 Andrei LUPSA – Techirghiol (CT)
10 Alexandru GRUMEZA – Chisinau (B)
11 Gergo FODOR – Sisesti (MM)
12 Ferencz FEKETE – Ludus (MS)
13 Vladut PUPAZAN – Bucuresti (B)
Seniori -110 kg Right
1 Adrian LAURUS – Milisauti (SV)
2 Mihai BREZOI – Strehaia (MH)
3 Constantin MIHAI – Bucuresti (B)
4 Andras EGYED – Baraolt (CV)
5 Madalin CHIRBEA – Mizil (PH)
6 Constantin GIGEA – 1 Decembrie (IF)
7 Cornel NOVITCHI – Breaza (PH)
Seniori +110 kg Right
1 Ioan PUSCASU – Fagaras (BV)
2 Bogdan GUTA – Bucuresti (B)
3 Florin RADA – Pitesti (AG)
4 Denis IONESCU – Constanta (CT)
5 Mihai-Songoku DUMITRASCU – Bucuresti (B)
6 Cosmin BURDUCEA – Buzau (BZ)
7 Ciprian TAPASZTO – Ludus (MS)
Seniori Open Right
1 Stefan TAMAS – Sisesti (MM)
2 Adrian LAURUS – Milisauti (SV)
3 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
4 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
5 Bogdan GUTA – Bucuresti (B)
6 Bogdan STOICA – Campina (PH)
7 Mihai BREZOI – Strehaia (MH)
8 Florin ROTARU – Bucuresti (B)
9 Daniel BARBU – Optasi (OT)
10 Denis IONESCU – Constanta (CT)
11 Gabriel BAN – Bacau (BC)
12 Alex CUCLI – Constanta (CT)
13 Radu BOJICA – Brastavatu (OT)
14 Florentin PASAROIU – Bucuresti (B)
15 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
16 Oleg TUDOREAN – Stefan Voda (IS)

 

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj