Galleria Piatra Neamt 2013

Galleria Piatra Neamt 2013

0 927

In data de 17 august 2013, la Galleria Piatra neamt a avut loc cea de-a doua editie a concursului “Skandenberg cu Radu Valahu”. S-au inscris 60 de sportivi la cele 3 categorii de greutate. Arbitrajul a fost asigurat de Mircea Simionescu-Simicel si Alexandru Bolborici iar Radu Valahu a intretinut atmosfera.

Vezi alte poze aici.

Vezi video aici.

Seniori 75 Right
1. Lucian BOZU – Radauti (SV)
2. Luigi GOREA – Piatra Neamt (NT)
3. Laurentiu GUSAVAN – Vanatori (NT)
4 Leonid PINTEA – Targu Neamt (NT)
5. Traian AVACARETEI – Vinatori Neamt (NT)
6. Claudiu NISTOR – Hagu (NT)
7. Vasile GHETES – Brodina (SV)
8. Mihai ICHIM – Targu Neamt (NT)
9. Giovani CATANA – Piatra Neamt (NT)
10. Bogdan PATRAUCIANU – Roman (NT)
11. Dumitru-Razvan MANCASI – Piatra Neamt (NT)
12. Razvan TANASE – Piatra Neamt (NT)
13. Octavian STANESCU – Piatra Neamt (NT)
14. Andrei HORCIU – Piatra Neamt (NT)
15. Alin BETIANU – Targu Neamt (NT)
16. Iustin LAZAR – Vinatori (NT)
17. George SIMIONESCU – Hangu (NT)
18. Costel STANESCU – Piatra Neamt (NT)
19. Constantin CEAUSU – Cornesti (NT)
20. Razvan GHERMAN – Piatra Neamt (NT)
21. Doru CERCELARU – Piatra Neamt (NT)
22. Lucian IONASC – Pingarati (NT)
23. Andrei TANASESCU – Piatra Neamt (NT)
24. Ioan ONTANU – Pingarati (NT)
25. Iulian NETU – Piatra Neamt (NT)

Seniori 90 Right
1. Andrei CHIPREANOV – Radauti (SV)
2. Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
3. Marius JUROVSCHI – Satu-Mare (SV)
4. Andrei CERBU – Poiana Teiului (NT)
5. Ovidiu ISTRATE – Targu Neamt (NT)
6. Ioan URSU – Campu Lung Moldovenesc (SV)
7. Mihai HAJ – Volovat (SV)
8. Cosmin AFLOREI – Poiana Teiului (NT)
9. Matei MATIES – Piatra Neamt (NT)
10. Andrei FINARIU – Piatra Neamt (NT)
11. Corneliu BUSTIHAN – Piatra Neamt (NT)
12. Dragos STANESCU – Piatra Neamt (NT)
13. Emanuel NICOLAESCU – Radauti (SV)
14. Robert UNGUREANU – Suceava (SV)
15. Mihai SIRBU – Piatra Neamt (NT)
16. Andrei PARASCHIV – Barlad (VS)
17.Nicolae GAVRILA – Ploiesti (PH)
18. Constantin TURCANU – Borlesti (NT)
19. Mihai MUNTEANU – Bistrita (NT)
20. Mihai CHIPERI – Piatra Neamt (NT)
21. Mihai POPA – Borlesti (NT)
22. Catalin PUSCASU – Hangu (NT)
23. Claudiu LUNGU – Piatra Neamt (NT)
24. Cozmin AMARIUTEI – Piatra Neamt (NT)
25. Paul SCUTARIU – Piatra Neamt (NT)
26. Radu MOBIS – Piatra Neamt (NT)
27. Costel LALAU – Piatra Neamt (NT) .

Seniori +90 Right
1. Ovidiu IACOB – Piatra Neamt (NT)
2. Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
3. Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
4. Andrei GOSAVAN – Vanatori (NT)
5. George PINTILIE – Piatra Neamt (NT)
6. Victor ARSU – Gaesti (DB)
7. Constantin CAPRIOARA – Bistrita (NT)
8. Ilie AILINCAI – Piatra Neamt (NT)

Seniori Open Right
1. Andrei CHIPREANOV – Radauti (SV)
2. Marius JUROVSCHI – Satu-Mare (SV)
3. Ovidiu IACOB – Piatra Neamt (NT)
4. Mihai SABAU – Ictar-Budint (TM)
5. Dinu DOBREAN – Subcetate (HR)
6. Lucian BOZU – Radauti (SV)
7. Andrei CERBU – Poiana Teiului (NT)
8 Luigi GOREA – Piatra Neamt (NT)

ARTICOLE SIMILARE

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj