Galleria Buzau, Piatra Neamt, 3-4 mai 2014

Galleria Buzau, Piatra Neamt, 3-4 mai 2014

0 1895

In weekendul 3-4 mai 2014 au avut loc doua concursuri de skandenberg, primul la Buzau, pe 3 mai si, in urmatoarea zi, la Pitra Neamt, ambele gazduite de Galleria Mall. La ambele, openul a fost castigat de sabin Baduleascu, cel mai bun sportiv roman la bratul drept.


GALLERIA BUZAU
Vezi poze aici si video aici.

Seniori 75 kg Dreapta
1 Ionut GHIDIA – Mizil (PH)
2 Radu BOJICA – Brastavatu (OT)
3 Gabriel GROZAVU – Berca (BZ)
4 Alexandru ZAMFIR – Lehliu-Gara (CL)
5 Calin SACALIU – Bucuresti (B)
6 Ion DINU – Buzau (BZ)
7 Alin TUDOR – Bucuresti (B)
8 Mihai TALA – Bucuresti (B)
9 Lucian GRIGORE – Buzau (BZ)
10 Daniel SANDU – Voluntari (IF)
11 Nicolae OLTEANU – Sarata Monteoru (BZ)
12 Adrian IOSEF – sarata (BZ)
13 Nicolae NISTOR – Capatânesti (BZ)
14 Marian POTIRNICHE – Zarnesti (BZ)
15 Alexandru CONSTANTIN – Buzau (BZ)
16 Irinel COJOCARU – Viperesti (BZ)
17 Alexandru POPESCU – Buzau (BZ)


Seniori 90 kg Dreapta
1 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
2 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
3 Daniel BARBU – Optasi (OT)
4 Marius CHIRBEA – Mizil (PH)
5 Bogdan STOICA – Campina (PH)
6 Gigel NEAGU – Bucuresti (B)
7 Alexandru NAE – Mizil (PH)
8 Constantin IANCU – Mizil (PH)
9 Alexandru SALAJANU – Bucuresti (B)
10 Doru STROE – Filipestii de Tirg (PH)
11 Daniel GRIGORAS – Brasov (BV)
12 Lucian TUDOR – Bucuresti (B)
13 Liviu BAJENARU – Voluntari (IF)
14 Constantin DOROBANTU – Buzau (BZ)
15 George BADEA – Bucuresti (B)
16 Gabriel CUPRINSU – Bascov (AG)
17 Florin STANCIU – Movila Oii (BZ)


Seniori 90+ kg Dreapta
1 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
2 Marian DUFAR – Dobrogostea (AG)
3 Ion GHICA – Draganesti (OT)
4 Constantin MIHAI – Bucuresti (B)
5 Florin RADA – Pitesti (AG)
6 Cosmin SOTREANU – Comarnic (PH)
7 Ionut NEDELCU – Buzau (BZ)
8 Gabriel TOCU – Dor Marunt (BZ)
9 Eugen BUNEA – Buzau (BZ)
10 Daniel CONSTANTIN – Buzau (BZ)
11 Stefan TANASE – Podu Brosteni (AG)
12 George ISPAS – Berceni (PH)
13 Marian CHIRBEA – Mizil (PH)
14 Mirel NICULAE – Buzau (BZ)
15 Sorin SIMION – Buzau (BZ)


Open Seniori Dreapta
1 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
2 Marian DUFAR – Dobrogostea (AG)
3 Daniel ANDRONACHE – Bucuresti (B)
4 ALIN SANDU – Lehliu Gara (CL)
5 Radu BOJICA – Brastavatu (OT)
6 Ionut GHIDIA – Mizil (PH)

GALLERIA PIATRA NEAMT
Vezi poze aici si video aici.

Seniori 75 kg Dreapta
1 Leonid PÎNTEA – Targu Neamt (NT)
2 Cristian PÎNZARIU – Tirgu Neamt (NT)
3 Marian MIHAI – Piatra Neamt (NT)
4 Ionut GHERGHEL – Piatra Neamt (NT)
5 Vasile FUNDACESCU – Piatra Neamt (NT)
6 Remus BALUT – Târgu Neamt (NT)
7 Andrei ZAHARIA – Darmane?ti (NT)
8 Tudor PERCATIUC – Cacica (SV)
9 Robert BAGHIU – Piatra Neamt (NT)
10 Ionut GOLOGAN – Piatra Neamt (NT)
11 Sorin URSU – Delut (SV)
12 Octavian STANESCU – Piatra Neamt (NT)
13 Iustin LAZAR – Târgu Neamt (NT)
14 Gabriel MIHALACHE – Piatra Neamt (NT)
15 Florin TÎMPAU – Câmpulung M. (SV)
16 Laurentiu HARIPCA – Târgu Neamt (NT)
17 Moise STANESCU – Piatra Neamt (NT)
18 Stefan FERCU – Piatra Neamt (NT)
19 Razvan TANASE – Piatra Neamt (NT)
20 Constantin MIHAI – Piatra Neamt (NT)
21 Andi ANTON – Piatra Neamt (NT)
Seniori 90 kg Dreapta
1 Sebastian COJOCARU – Brosteni (SV)
2 Luigi GOREA – Piatra Neamt (NT)
3 Laurentiu GUSAVAN – Vanatori (NT)
4 Nicolae IOVITA – Piatra Neamt (NT)
5 Ioan URSU – Fundu Moldovei (SV)
6 Ovidiu ISTRATE – Targu Neamt (NT)
7 Matei MATIES – Piatra Neamt (NT)
8 Andrei CERBU – Poiana Teiului (NT)
9 Ioan CORCHEZ – Roznov (NT)
10 Dumitru MALIS – Sucevita (SV)
11 Cosmin BOBRIC – Oglinzi (NT)
12 Alin SALARU – Roman (NT)
13 Giovani CATANA – Piatra Neamt (NT)
14 Cezar STANESCU – Piatra Neamt (NT)
15 Alexandru SALAJANU – Bucuresti (B)
16 Andrei FÎNARU – Roznov (NT)
17 Cosmin PINTILIE – Piatra Neamt (NT)
18 Istrate STANESCU – Petra (NT)
Seniori 90+ kg Dreapta
1 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
2 Ovidiu IACOB – Piatra Neamt (NT)
3 Tiberiu POPA – Iasi (IS)
4 Robert UNGUREANU – Suceava (SV)
5 Constantin BOBRIC – Oglinzi (NT)
6 Dumitru LACATUSU – Târgu Neamt (NT)
7 Dumitru FERCU – Piatra Neamt (NT)
Seniori Open Dreapta
1 Sabin BADULESCU – Bucuresti (B)
2 Ovidiu IACOB – Piatra Neamt (NT)
3 Sebastian COJOCARU – Brosteni (SV)
4 Luigi GOREA – Piatra Neamt (NT)
5 Leonid PÎNTEA – Targu Neamt (NT)
6 Cristian PÎNZARIU – Targu Neamt (NT)

ARTICOLE SIMILARE

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj