Cupa Sibiului 2015

Cupa Sibiului 2015

0 2011

Data: 16 august 2015
Locatie: Shopping City Sibiu, in fata la Alexandria Librarii
Inscriere: 10.00-13.00
Incepe concurs: 14.00
Categorii (bratul stang si drept):
– open juniori mici pana in 14 ani inclusiv
– open juniori (pana in 18 ani inclusiv)
– open feminin
– open veterani
– seniori 70 kg, 85 kg, 100 kg si +100 kg
Invitat special: Radu Valahu
Arbitrii: Mircea Simionescu-Simicel, Alexandru Bolborici, Ana-Maria Lazar.

SB_Skandenberg_FBpost

Vezi poze1  poze2
Vezi    video1   video2.
Rezultate complete:


Copii 14 Open Left
1. Bogdan CARTAU – Talmaciu (SB)
2. David IAKABOS – Talmaciu (SB)
Juniori 18 Open Left
1. Alin IORGA – Draganesti (OT)
2. Alex YILDIRIM – Rm. Valcea (SB)
3. Stefan ALBU – Valea Stanciului (DJ)
4. Alin TUDOR – Bucuresti (B)
5. Darius IAKABOS – Talmaciu (SB)
6. Ioan AJDEROF – Racovita (SB)
7. Gabriel MICE – Dobrosloveni (OT)
8. Bogdan BAGHIU – Ludus (MS)
9. Radu BECKERT – Sibiu (SB)
10. Andrei MINA – Silistea Gumesti (TR)
11. Alexandru DAVID – Telna (AB)
12. Claudiu DIACONESCU – Talmaciu (SB)
13. Sebastian NEAMTU – Sibiu (SB)
14. Robert LEONTE – Sibiu (SB)
15. Claudiu CIONTEA – Poplaca (SB)
16. Andrei NEAMTIU – Poplaca (SB)
17. Alexandru PETRU- Sibiu (SB)
18. Ioan GELERIU – Sibiu (SB)
19. Radu BOARTA – Selimbar (SB)
20. Alexandru APOLZAH – Poplaca (SB)
21. Ciprian DAMIAN – Sibiu (SB)
22. Radu DINU – Sibiu (SB)
23. Mihai VASIU – Rocovita (SB)
Masters Open Left
1. Edward KOLOZSVARI – Ludus (MS)
2. Aurel BACIU – Caracal (OT)
3. Lucian TUDOR – Bucuresti (B)
Feminin Open Left
1. Roxana AVRAM – Snagov (IF)
2. Georgiana MOIS – Sibiu (SB)
Seniori -70 kg Left
1. Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
2. Bogdan PRIPON – Lugoj (TM)
3. Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
4. Nicolae CIOBANU – Motru (GJ)
5. Radu CRAFCIC – Vesteu (SB)
6. Raul MANIUTIU – Sibiu (SB)
7. Relu DRAGOMIR – Baldovinesti (SB)
8. Marius LICUT – Craiova (DJ)
9. Alexandru BARSAN – Talmaciu (SB)
10. Nicusor BOBOC- Valea Stanciului (DJ)
11. Mihai BARBUSIU – Sibiu (SB)
Seniori 85 kg Left
1. Marius TRIF – Atintis (MS)
2. Robert TOCEA – Caracal (OT)
3. Cosmin ROMANESCU – Targu Jiu (GJ)
4. Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
5. Horatiu AJDEROF – Racovita (SB)
6. Florin BOGYA – Sibiu (SB)
7. Adrian MIHAI – Ianca (SB)
Seniori 100 kg Left
1. Gabriel NICOARA – Ludus (MS)
2. Liviu LITA – Ramnicu Valcea (VL)
3. Dorin TOADER – Sibiu (SB)
4. Petru CABUZ – Deda (MS)
5. Augustin GIUGA – Galicea (VL)
6. Bogdan ZORILA – Ianca (BR)
7. Beneamin NAGY – Blaj (AB)
8. Stefan LODROMANEAN – Seica-Mare (SB)
Seniori +100 kg Left
1. Ciprian TAPASZTO – Ludus (MS)
2. Alexandru DECA – Caracal (OT)
3. Marian MOTOC – Fagaras (BV)
4. Adrian TUDOSE – Rosiori de Vede (TR)

Copii 14 Open Right
1. Bogdan CARTAU – Talmaciu (SB)
2. David IAKABOS – Talmaciu (SB)
Juniori 18 Open Right
1. Alin TUDOR – Bucuresti (B)
2. Gabriel MICE – Dobrosloveni (OT)
3. Alex YILDIRIM – Rm. Valcea (SB)
4. Sergiu BALTEANU – Talmaciu (SB)
5. Mihai VASIU – Rocovita (SB)
6. Claudiu DIACONESCU – Talmaciu (SB)
7. Ioan AJDEROF – Racovita (SB)
8. Adrian SABAU – Ludus (MS)
9. Stefan ALBU – Valea Stanciului (DJ)
10. Radu BECKERT – Sibiu (SB)
11. Bogdan BAGHIU – Ludus (MS)
12. Alin IORGA – Draganesti (OT)
13. Andrei MINA – Silistea Gumesti (TR)
14. Ioan GELERIU – Sibiu (SB)
15. Radu BOARTA – Selimbar (SB)
16. Robert LEONTE – Sibiu (SB)
17. Claudiu CIONTEA – Poplaca (SB)
18. Andrei NEAMTIU – Poplaca (SB)
19. Radu DINU – Sibiu (SB)
20. Alexandru DAVID – Telna (AB)
21. Sebastian NEAMTU – Sibiu (SB)
22. Alexandru APOLZAH – Poplaca (SB)
23. Ciprian DAMIAN – Sibiu (SB)
24. Alin VACARIU – Sibiu (SB)
25. Alexandru PETRU- Sibiu (SB)
26. Darius IAKABOS – Talmaciu (SB)
Masters Open Right
1. Edward KOLOZSVARI – Ludus (MS)
2. Liviu LITA – Ramnicu Valcea (VL)
3. Lucian TUDOR – Bucuresti (B)
4. Aurel BACIU – Caracal (OT)
Feminin Open Right
1. Adela BACIU – Caracal (OT)
2. Roxana AVRAM – Snagov (IF)
Seniori -70 kg Right
1. Gabriel POPESCU – Caianu (CJ)
2. Radu CRAFCIC – Vesteu (SB)
3. Nicolae CIOBANU – Motru (GJ)
4. Marius LICUT – Craiova (DJ)
5. Ciprian BENDEA – Sohodol (AB)
6. Cristinel PADURARU – Sibiu (SB)
7. Nicusor BOBOC- Valea Stanciului (DJ)
8. Relu DRAGOMIR – Baldovinesti (SB)
9. Raul MANIUTIU – Sibiu (SB)
10. Bogdan PRIPON – Lugoj (TM)
11. George CIOLPAN – Stroesti (VL)
12. Mihai BARBUSIU – Sibiu (SB)
Seniori 85 kg Right
1. Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
2. Marius TRIF – Atintis (MS)
3. Cosmin ROMANESCU – Targu Jiu (GJ)
4. Robert TOCEA – Caracal (OT)
5. Ioan VITAN – Alba Iulia (AB)
6. Stefan ANDREI – Sibiu (SB)
7. Horatiu AJDEROF – Racovita (SB)
8. Florin BOGYA – Sibiu (SB)
9. Claudiu MANOLE – Ianca (SB)
10. Adrian MIHAI – Ianca (SB)
11. Ion NEGUT- Focsani (VN)
12. Andrei SICOE – Sohodol (AB)
13. Emanoil POPA – Sibiu (SB)
Seniori 100 kg Right
1. Artur GYARMATI – Ludus (MS)
2. Dorin TOADER – Sibiu (SB)
3. Augustin GIUGA – Galicea (VL)
4. Gabriel NICOARA – Ludus (MS)
5. Petru CABUZ – Deda (MS)
6. Bogdan ZORILA – Ianca (BR)
7. Beneamin NAGY – Blaj (AB)
8. Stefan LODROMANEAN – Seica-Mare (SB)
Seniori +100 kg Right
1. Ciprian TAPASZTO – Ludus (MS)
2. Adrian TUDOSE – Rosiori de Vede (TR)
3. Alexandru DECA – Caracal (OT)
4. Marian MOTOC – Fagaras (BV)
Seniori Open Right
1. Ciprian TAPASZTO – Ludus (MS)
2. Artur GYARMATI – Ludus (MS)
3. Gabriel MICE – Dobrosloveni (OT)
4. Ervin SZEKELY – Ludus (MS)
5. Marius TRIF – Atintis (MS)
6. Adrian TUDOSE – Rosiori de Vede (TR)
7. Augustin GIUGA – Galicea (VL)

 

 

 

 

 

 

 

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj