Cmapionatele Nationale de Skandenberg 2019

Cmapionatele Nationale de Skandenberg 2019

0 7

Data: 22-24 martie 2019
Locatie: Sala Polivalentă “Ion C. Neagu”, Călărași (Alexandru Sahia nr. 1, 910068 Călărași)

Program

Vineri, 22 Martie 2019

15:00

Seminar management organizatii si competiții de skandenberg

15:00

Seminar ARBITRAJ si CERTIFICARE

16:00

Ședință tehnică președinți cluburi

18:00

CÂNTAR OFICIAL și ÎNREGISTRARE concurenți

Sâmbătă, 23 Martie 2019

08:00 – 10:00

CÂNTAR OFICIAL și ÎNREGISTRARE concurenți

11:00 – 11:30

Festivitatea de deschidere oficială a Campionatului

11:30

PRELIMINARII BRAȚUL STÂNG – FINALE – OPEN

Duminică, 24 Martie 2019

09:30

PRELIMINARII BRAȚUL DREPT – FINALE – OPEN

 

REGULAMENT PARTICIPARE NATIONALE

Concurenti: au drept de participare NUMAI cetatenii romani, indiferent de domiciliul acestora. Nu este necesara legitimarea prealabila la vreun club. Cetatenii romani care au reprezentat in ultimii 2 ani sau doresc sa reprezinte alta tara la campionatele europene sau mondiale din acest ani nu se pot inscrie in competitie.
Sistem de desfasurare: dubla eliminare.
Seminar de arbitraj: poate participa oricine vorbeste limba romana si cunoaste in teorie regulamentul de skandenberg. Participarea la seminar este gratuita, dar este necesara confirmarea prezentei pana cel tarziu 19.03.2019 pe e-mail: contact@bratdefier.ro Absolventii acestui seminar sunt atestati printr-un certificat recunoscut de Federatia Europeana si de Federatia Mondiala de Skandenberg, putand arbitra in cadrul competitiilor oficiale organizate de catre acestia sau de catre partenerii lor. Si in acest an se va acorda si titlul de „Cel mai bun arbitru incepator”. Castigatorul va fi invitat la Vendettele televizate si la concursurile organizate de Asociatie.

INREGISTRARE:
Taxa de concurs este de 30 lei / brat / categorie pentru inregistrarea online si off-line Vineri la locatie si 50 lei / brat / categorie pentru inregistrarea la locatie Sambata. Sportivii cu domiciliul in Calarasi beneficiaza de gratuitate daca se inscriu online sau sunt in baza de date a asociatiei.

Inscrierea on-line se face la contact@bratdefier.ro, subiect: inscriere CN2019, mesaj: nume familie, prenume, sex, data nasterii, greutate, categoriile dorite/ brat, localitatea si judetul de domiciliu, clubul daca este cazul. Mesajele incomplete nu se vor inregistra.

Prezenta la CANTARUL OFICIAL este obligatorie indiferent daca ati facut sau nu inscrierea on-line.

 

Am decis acest sitem de inscriere pentru a micsora timpul necesar cantarului oficial si pentru a termina mai devreme duminica astfel incat toata lumea sa poata ramane pana la sfarsit fara probleme.

 

 

HOTELURI ȘI PENSIUNI CALARASI

Hotel Călăraşi ***
Bd-ul 1 Decembrie 1918, nr. 2, Călărași, județ Călărași
Tel: 0242.318.996
Mobil: 0722333471
E-mail: hotelcalarasi.receptie@yahoo.com
Site: www.hotelcalarasi.ro

Complex turistic Albatros Podul 4 (Hotel) ***
DN3 (lângă Călărași), Șoseaua Chiciului, Nr.7, Călărași, Județ Călărași
Tel: 0242.312.265; 0242.317.490;
Mobil:0721908413;
E-mail: office@albatrospodul4.ro
Site: www.albatrospodul4.ro

Hotel Baden ***
Soseaua Chiciului, punct de trecere fluvial
Tel: 0372.745.088; 0373.550.180
E-mail: rezervari@hotel-baden.ro; office@hotel-baden.ro
Site: www.hotelbaden.ro

Hotel Intim ***
Strada 13 Decembrie nr.34
Tel/Fax: 0242/331.588

Pensiunea POEM ***
Str. Varianta Nord, nr. 7C
Telefon: 0242.313.798
Mobil: 0724.217.922

Pensiunea Casa Din Vis ****
Str. Portului, nr. 56
Tel/Fax: 0242.315.757
Mobil: 0720.722.473
E-mail: office@pensiunea-casadinvis.ro
Site: www.pensiunea-casadinvis.ro

Hotel Hestia ****
Șoseaua Chiciului nr.2A, Călărași , jud Călărași
Telefon:0342 404 619
Fax: 0342 404 622
Email: office@hestia-hotel.ro
Site: www.hestia-hotel.ro

PENSIUNEA AGROTURISTICĂ ADA ****
Şoseaua – Chiciu (Km3), Călărași, Județ Călărași
Telefon: 0733337910
Mail: pensiuneaada@aldis1990.ro

MOTEL LA SĂLCII ***
Soseaua Chiciului, Nr. 1, Călărași, Județ Călărași
Telefon:0242/314946
Fax:0242/314946
E-mail: gabreanu@lasalcii.ro

MOTEL MONICA***
STR CHICIULUI, NR 1 ,Călărași, Județ Călărași
Telefon: 0726 754 468, 0722 293 114, 0242 312 447
E-Mail: office@chiciumonica.ro

Rezultate oficiale:

Dizabilitati Open Left

1 TECU, SERGIU – Racari (DB)
2 TUDORACHE, ALEODOR – Poiana Lacului (AG)
3 SENCHE, IONUT
4 DOBRIN, VLADUT
5 SULAREA, ADRIAN – Codlea (BV)
Juniori Mici 60 Left
1 BIRCIU, MARIAN
2 MARIN, STEFAN
3 DINCULESCU, DRAGOS
4 SIMION, ANDREI
5 BARBU, VICTOR
6 BUCA, ADELIN
7 PICIU, DANIEL
Juniori Mici +60 Left
1 DAOGARU, IONUT
2 OLTEAN, STEFAN
3 DIACONESCU, CRISTIAN
4 GRIGORESCU, MARIO
5 GUSAN, ANDREI
Junioare -55 kg Left
1 BOLOGA, ANDREEA
Junioare +55 kg Left
1 SPIREA, ROXANA
2 DAOGARU, DANIELA
Juniori 55 kg Left
1 COCIOABA, EDUARD
2 SAVU, SILVIU
Juniori 60 kg Left
1 COMSA, CRISTINEL
2 NICULITA, IOAN
Juniori 65 kg Left
1 TRIFAN, THEODOR
Juniori 70 kg Left
1 NICULY, NORBERT
2 NEDELEA, VLADUT – Poiana Lacului (AG)
3 HERING, ERIK
4 MAIER, ANDREI
5 IACOB, ROBERT
6 BIDIGA, ANDOR
Juniori 75 kg Left
1 TIRCU, ROBERT
2 ROBESCU, HORATIU
3 TICAN, CRISTIAN
4 CHIS, RAUL
5 MOCAN , ALEX
6 KOCSIS, SAUL
7 CHITAN, VLAD
8 MOLDOVAN , MIHAI
Juniori 80 kg Left
1 GULA, MIHAI
2 HORGOS, SIMI
3 SERBAN , ALEXANDRU
Juniori +80 kg Left
1 SPIREA, PETRUT – Poiana Lacului (AG)
2 MOROSANU, IULIAN
3 KUBAJI, DANIEL
Tinere -55 kg Left
1 MAZILU, ANDREEA
2 STEFANESCU, ANDREEA
Tineri 60 kg Left
1 TANASESCU, VLAD
Tineri 65 kg Left
1 NEDELESCU, ALIN
2 DINU, ANDREI
Tineri 70 kg Left
1 MOLNAR, ALEXANDRU
2 NICOLAE, ALEXANDRU – Caracal (OT)
3 RADU, TUDOR – Brasov (BV)
4 CALINA, IONUT
5 MIHALACHE, ALEXANDRU
Tineri 75 kg Left
1 TUDOR, ALIN – Bucuresti (B)
2 ANDREI, COSMIN – Draganesti (OT)
3 ANCULIA, ADRIAN
4 STEFANESCU, RADU – Baicoi (PH)
5 DOBRIN, IOAN
6 BOTEA, NICUSOR
Tineri 80 kg Left
1 SABOU, SERGIU – Ictar-Budint (TM)
2 MURARU, DANIEL
3 VASILIU, ANDREI
4 ENE, MARIUS
5 GRIGORE, VASILE
6 DUMITRU, LUCIAN
7 LASCAE, ALEXANDRU
Tineri 85 kg Left
1 OLTEANU, AUGUSTIN
2 NEGRU , COSMIN
3 SABAU, ADRIAN – Ludus (MS)
4 NEGUESCU, ANDREI
Tineri 90 kg Left
1 MIGIT, CRISTI – Constanta (CT)
2 TOMOIAGA, IONUT
3 TANASE, CRISTIAN
4 STANCIUCU, TUDOR
5 PAPAGHIUC, GEORGIAN
Tineri +90 kg Left
1 IORGA, ALIN – Draganesti (OT)
2 GHISA, BOGDAN – Sisesti (MM)
3 BOCA , GIORGIO
4 ENACHE, GABRIEL
5 GROSU, MIHAIL – Constanta (CT)
Veterani Femei Open Left
1 ROBESCU, STEFANIA
2 GEORGESCU AVRAM, ROXANA
3 ORZANICA, RALUCA
Veterani 80 kg Left
1 ANDRONACHE, DANIEL – Bucuresti
2 PATRASCU, DANIEL – Mizil (PH)
3 SALAJANU, ALEXANDRU – Bucuresti (B)
4 GOIA, FLAVIU – Crucisor (SM)
5 SINCA, DANIEL
6 DOBRIN, GEORGE
7 SPIREA, IONEL – Pitesti (AG)
8 DUMINICA, CONSTANTIN – Bogata (MS)
Veterani 90 kg Left
1 MARIN, ALEXANDRU – Bucuresti (B)
2 KOLOZSVARI, EDWARD – Ludus (MS)
3 NEAGU, CATALIN – Bucuresti (B)
Veterani 100 kg Left
1 ONCESCU, ION – Bucuresti (B)
2 DOBREAN, DINU – Subcetate (HR)
3 BRETEAN, ROBIN
4 BACIU, AUREL – Caracal (OT)
5 ILUT, RADU – Baia-Mare (MM)
Veterani +100 kg Left
1 RADA, FLORIN – Pitesti (AG)
2 BORBIL, DANUT – Ludus (MS)
3 GEORGESCU, RADU – Bucuresti (B)
Grand Master Open Left
1 GROSU, ION – Constanta (CT)
2 MANTOG, AUGUSTIN – Insuratei (GJ)
3 CARLOGANU, MIRCEA – Brasov (BV)
4 NOVITCHI, CORNEL – Breaza (PH)
5 DOBRIN, LIVIU – Poiana Lacului (AG)
6 ROBESCU, RELU
7 CULEA, VICENTIU – Cernavoda (CT)
8 PETROIU, SANDU
9 CHIRBEA, MARIAN – Mizil (PH)
Seniori Open Left
1 FAT, OLIMPIU – Sisesti (MM)
2 DOBRIN, VIOREL – Poiana Lacului (AG)
3 BARAITARU, ALIN – Caracal (OT)
4 POPESCU, ADRIAN – Bucuresti (B)
5 PASAROIU, FLORENTIN – Bucuresti
6 GHISA, BOGDAN – Sisesti (MM)
7 TUDOR, ALIN – Bucuresti (B)
8 NICOLAE, MARIAN – Bucuresti (B)
9 MIGIT, CRISTI – Constanta (CT)
10 ANDRONACHE, DANIEL – Bucuresti
Senioare Open Left
1 POENAR, ROXANA
2 ROBESCU, STEFANIA
Senioare 65 kg Left
1 ROSU, IONELA
2 ROBESCU, STEFANIA
3 DOBRIN, ANDREEA MARINELA
4 BOLOGA, ANDREEA
Senioare +65 kg Left
1 POENAR, ROXANA
2 SPIREA, ROXANA
3 DAOGARU, DANIELA
Seniori 55 kg Left
1 COSTACHE, CRISTIAN – Pitesti (AG)
2 COCIOABA, EDUARD
Seniori 60 kg Left
1 COMSA, CRISTINEL
2 NICULITA, IOAN
3 TANASESCU, VLAD
Seniori 65 kg Left
1 NEDELESCU, ALIN
2 TIRSU, FILIP – Ludus (MS)
3 RIZEA, FLORIN – Pitesti (AG)
4 URUPIN, GABRIEL – Gaiseni (GR)
5 STEFANESCU, ALBERTO
Seniori 70 kg Left
1 BARAITARU, ALIN – Caracal (OT)
2 LICUT, MARIUS – Craiova (DJ)
3 GHIDIA, IONUT – Mizil (PH)
4 NICA, GEORGE – Baiculesti (AG)
5 TALA, MIHAI – Bucuresti (B)
6 IOVANESCU, ALIN – Ictar-Budinti (TM)
7 BOLOGA, PAUL – Ludus (MS)
8 HERING, ERIK
9 RADU, TUDOR – Brasov (BV)
10 CRACIUN, GEORGIAN – Brasov (BV)
11 FRUNZA, MARIAN – Nicolae Balcescu (CT)
12 TUDOSIE, VLAD – Bucuresti (B)
13 NICOLAE, ALEXANDRU – Caracal (OT)
Seniori 75 kg Left
1 TUDOR, ALIN – Bucuresti (B)
2 SABAU, MADALIN – Ludus (MS)
3 SALAJANU, ALEXANDRU – Bucuresti (B)
4 HARAMUZ, IONUT – Stalpeni (AG)
5 MIHALCEA, TIBERIU – Constanta (CT)
6 ANCULIA, ADRIAN
7 MOLDOVAN, BOGDAN – Cluj-Napoca (CJ)
8 CRAFCIC, RADU
9 HERCZEG, LORAND – Ludus (MS)
10 STRAUTIU, ALEXANDRU – Sibiu (SB)
11 GOIA, FLAVIU – Crucisor (SM)
12 VIZUROIU, IONUT – Mina Altan (TL)
13 BADULA, BOGDAN
14 DANILESCU, FLORIN – Mioveni (AG)
Seniori 80 kg Left
1 DOBRIN, VIOREL – Poiana Lacului (AG)
2 ANDRONACHE, DANIEL – Bucuresti (B)
3 SABOU, SERGIU – Ictar-Budint (TM)
4 GABRIAN, CRISTI
5 VIZUROIU, DANIEL – Minaltan Tepe (TL)
6 DECEAN, MARIUS – Papiu Ilarian (MS)
7 GEAUCA, OVIDIU – Baiculesti (AG)
8 VASILCOV, VLADIMIR
9 SOVRE, ANDREI
10 MACAMETE, ALEXANDRU
Seniori 85 kg Left
1 POPESCU, ADRIAN – Bucuresti (B)
2 ANGHEL, DANIEL – Brasov (BV)
3 IONITA, ADRIAN – Bolintin-Vale (GR)
4 CUPRINSU, GABRIEL – Bascov (AG)
5 TOADER, DORIN – Sibiu (SB)
6 MARTIAN, DANIEL
7 OLTEANU, AUGUSTIN
8 DOBRIN, GEORGE – Poiana Lacului (AG)
9 CUREA, MIHAI – Pitesti (AG)
10 GRECU , VALENTIN
Seniori 90 kg Left
1 MIGIT, CRISTI – Constanta (CT)
2 GIFEI, SORIN – Bucuresti (B)
3 MANOLE, VASILE – Bucuresti (B)
4 BARBU, DANIEL – Optasi (OT)
5 ORZANICA, MARIAN
6 POPA, ADRIAN – Dumbravita (BV)
7 PLESCAN, TEODOR
8 NICULY, MIKLOS – Bixad (CV)
9 STROE, DORU – Filipestii de Tirg (PH)
10 NEAGU, CATALIN – Bucuresti (B)
11 GIONETE, TONI – Poiana Lacului (AG)
12 IONITA, IULIAN
Seniori 100 kg Left
1 PASAROIU, FLORENTIN – Bucuresti
2 NICOLAE, MARIAN – Bucuresti (B)
3 DOBREAN, DINU – Subcetate (HR)
4 BOCA , GIORGIO
5 STOICA, BOGDAN – Campina (PH)
6 PUPAZAN, VLADUT – Bucuresti (B)
7 TECU, SERGIU – Racari (DB)
8 VAICAR, DAVID
9 ENACHE, CONSTANTIN
10 NICOARA, GABRIEL – Ludus (MS)
Seniori 110 kg Left
1 FAT, OLIMPIU – Sisesti (MM)
2 HASIUC, ALIN – Constanta (CT)
3 GHISA, BOGDAN – Sisesti (MM)
4 LAZAR, FLORIAN – Arad (AR)
5 PAVEN, SERGIU – Sat Iosifalau Lugoj (TM)
6 FODOR, GERGO – Sisesti (MM)
7 SABAU, MIHAI – Ictar-Budint (TM)
8 TOCU, GABRIEL – Dor Marunt (BZ)
9 SZAKACS, ERVIN
Seniori +110 kg Left
1 PUSCASU, IOAN – Fagaras (BV)
2 IORGA, ALIN – Draganesti (OT)
3 RADA, FLORIN – Pitesti (AG)
4 BORBIL, DANUT – Ludus (MS)
5 GEORGESCU, ROBERT – Afumati (IF)
6 TACHE, LUCIAN – Fundeni (PH)
7 PLOPEANU, CRISTIAN – Caracal (OT)
8 TITEI, ADRIAN – Dridu (IL)

Dizabilitati Open Right
1 TECU, SERGIU – Racari (DB)
2 SENCHE, IONUT
3 TUDORACHE, ALEODOR – Poiana Lacului (AG)
4 DOBRIN, VLADUT
5 SULAREA, ADRIAN – Codlea (BV)
Juniori Mici 60 Right
1 MARIN, STEFAN
2 BIRCIU, MARIAN
3 SIMION, ANDREI
4 DINCULESCU, DRAGOS
5 BUCA, ADELIN
6 GHITA, JOSEF
7 BARBU, VICTOR
8 PICIU, DANIEL
Juniori Mici +60 Right
1 DAOGARU, IONUT
2 CARUTA, ROBERTO
3 OLTEAN, STEFAN
4 IVAN, RAZVAN
5 DIACONESCU, CRISTIAN
6 MACOVEI, CASIAN
7 GUSAN, ANDREI
8 VLADEANU, ANDREI
9 GRIGORESCU, MARIO
Junioare -55 kg Right
1 BOLOGA, ANDREEA
Junioare +55 kg Right
1 SPIREA, ROXANA
2 DAOGARU, DANIELA
Juniori 55 kg Right
1 COCIOABA, EDUARD
2 SAVU, SILVIU
Juniori 60 kg Right
1 NICULITA, IOAN
2 COMSA, CRISTINEL
Juniori 65 kg Right
1 TRIFAN, THEODOR
Juniori 70 kg Right
1 NEDELEA, VLADUT – Poiana Lacului (AG)
2 MAIER, ANDREI
3 IACOB, ROBERT
4 NICULY, NORBERT
5 HERING, ERIK
6 BIDIGA, ANDOR
Juniori 75 kg Right
1 TIRCU, ROBERT
2 KOCSIS, SAUL
3 TICAN, CRISTIAN
4 CHIS, RAUL
5 ROBESCU, HORATIU
6 MOLDOVAN , MIHAI
7 CHITAN, VLAD
8 MOCAN , ALEX
9 BATARI, NARCIS
Juniori 80 kg Right
1 GULA, MIHAI
2 HORGOS, SIMI
3 SERBAN , ALEXANDRU
Juniori +80 kg Right
1 PLACINTA, ROBERT
2 SPIREA, PETRUT – Poiana Lacului (AG)
3 KUBAJI, DANIEL
4 MOROSANU, IULIAN
Tinere -55 kg Right
1 MAZILU, ANDREEA
Tinere +55 kg Right
1 LEPADATU, LILIANA
Tineri 60 kg Right
1 TANASESCU, VLAD
Tineri 65 kg Right
1 NEDELESCU, ALIN
2 DINU, ANDREI
Tineri 70 kg Right
1 RADU, TUDOR – Brasov (BV)
2 CALINA, IONUT
3 MIHALACHE, ALEXANDRU
4 MOLNAR, ALEXANDRU
5 NICOLAE, ALEXANDRU – Caracal (OT)
Tineri 75 kg Right
1 TUDOR, ALIN – Bucuresti (B)
2 ANDREI, COSMIN – Draganesti (OT)
3 DOBRIN, IOAN
4 ANCULIA, ADRIAN
5 BOTEA, NICUSOR
6 STEFANESCU, RADU – Baicoi (PH)
Tineri 80 kg Right
1 SABOU, SERGIU – Ictar-Budint (TM)
2 MURARU, DANIEL
3 ENE, MARIUS
4 DUMITRU, LUCIAN
5 GRIGORE, VASILE
6 VASILIU, ANDREI
Tineri 85 kg Right
1 SABAU, ADRIAN – Ludus (MS)
2 OLTEANU, AUGUSTIN
3 BOTAR, FLORIN
4 NEGUESCU, ANDREI
Tineri 90 kg Right
1 MIGIT, CRISTI – Constanta (CT)
2 TOMOIAGA, IONUT
3 PAPAGHIUC, GEORGIAN
4 TANASE, CRISTIAN
5 STANCIUCU, TUDOR
Tineri +90 kg Right
1 BOCA , GIORGIO
2 GHISA, BOGDAN – Sisesti (MM)
3 IORGA, ALIN – Draganesti (OT)
4 ENACHE, GABRIEL
5 TANASE, ALEXANDRU
6 GROSU, MIHAIL – Constanta (CT)
Veterani Femei Open Right
1 ROBESCU, STEFANIA
2 SZEKRENY, EMESE – Codlea (BV)
3 GEORGESCU AVRAM, ROXANA
4 ORZANICA, RALUCA
Veterani 80 kg Right
1 ANDRONACHE, DANIEL – Bucuresti
2 PATRASCU, DANIEL – Mizil (PH)
3 GOIA, FLAVIU – Crucisor (SM)
4 DOBRIN, GEORGE
5 SINCA, DANIEL
6 SALAJANU, ALEXANDRU – Bucuresti
7 DUMINICA, CONSTANTIN – Bogata (MS)
8 SPIREA, IONEL – Pitesti (AG)
Veterani 90 kg Right
1 KOLOZSVARI, EDWARD – Ludus (MS)
2 MARIN, ALEXANDRU – Bucuresti (B)
3 GHERGHE, CATALIN – Bucuresti (B)
4 NEAGU, CATALIN – Bucuresti (B)
Veterani 100 kg Right
1 ONCESCU, ION – Bucuresti (B)
2 DOBREAN, DINU – Subcetate (HR)
3 BRETEAN, ROBIN
4 BACIU, AUREL – Caracal (OT)
5 ILUT, RADU – Baia-Mare (MM)
6 CONSTANTIN , VLAD
Veterani +100 kg Right
1 PUSCASU, IOAN – Fagaras (BV)
2 RADA, FLORIN – Pitesti (AG)
3 GEORGESCU, RADU – Bucuresti (B)
Grand Master Open Right
1 GROSU, ION – Constanta (CT)
2 MANTOG, AUGUSTIN – Insuratei (GJ)
3 CARLOGANU, MIRCEA – Brasov (BV)
4 NOVITCHI, CORNEL – Breaza (PH)
5 ROBESCU, RELU
6 DOBRIN, LIVIU – Poiana Lacului (AG)
7 CHIRBEA, MARIAN – Mizil (PH)
8 ALECU, MARIAN
9 PETROIU, SANDU
Seniori Open Right
1 FAT, OLIMPIU – Sisesti (MM)
2 STOICA, BOGDAN – Campina (PH)
3 BARBU, DANIEL – Optasi (OT)
4 LAZAR, FLORIAN – Arad (AR)
5 CUCLI, ALEX – Constanta (CT)
6 TUDOR, ALIN – Bucuresti (B)
7 SABOU, SERGIU – Ictar-Budint (TM)
8 TECU, SERGIU – Racari (DB)
9 MANOLE, VASILE – Bucuresti (B)
10 GHIDIA, IONUT – Mizil (PH)
Senioare -65 kg Right
1 ROSU, IONELA
2 ROBESCU, STEFANIA
3 MAZILU, ANDREEA
4 DOBRIN, ANDREEA MARINELA
5 BOLOGA, ANDREEA
6 LEPADATU, LILIANA
Seniori -85 kg Right
1 CUCLI, ALEX – Constanta (CT)
2 POPESCU, ADRIAN – Bucuresti (B)
3 ANGHEL, DANIEL – Brasov (BV)
4 CUPRINSU, GABRIEL – Bascov (AG)
5 DOBRIN, GEORGE – Poiana Lacului (AG)
6 TOADER, DORIN – Sibiu (SB)
7 CUREA, MIHAI – Pitesti (AG)
8 IONITA, ADRIAN – Bolintin-Vale (GR)
9 OLTEANU, AUGUSTIN
10 SABAU, ILIE
11 MARTIAN, DANIEL
12 GRECU , VALENTIN
Seniori -90 kg Right
1 BARBU, DANIEL – Optasi (OT)
2 MANOLE, VASILE – Bucuresti (B)
3 GIFEI, SORIN – Bucuresti (B)
4 POPA, ADRIAN – Dumbravita (BV)
5 ISTRATE, OVIDIU – Targu Neamt (NT)
6 ORZANICA, MARIAN
7 GIONETE, TONI – Poiana Lacului (AG)
8 NICULY, MIKLOS – Bixad (CV)
9 MIGIT, CRISTI – Constanta (CT)
10 PLESCAN, TEODOR
11 STROE, DORU – Filipestii de Tirg (PH)
12 NEAGU, CATALIN – Bucuresti (B)
13 PICIU, LAURENTIU – Slobozia (IL)
14 GHERGHE, CATALIN – Bucuresti (B)
Seniori -100 kg Right
1 PASAROIU, FLORENTIN – Bucuresti
2 STOICA, BOGDAN – Campina (PH)
3 NITOI, DANIEL – Blejoi (PH)
4 AVRAM, PAUL – Lipova (AR)
5 NICOARA, GABRIEL – Ludus (MS)
6 BOCA , GIORGIO
7 IONESCU, DENIS – Constanta (CT)
8 NICOLAE, MARIAN – Bucuresti (B)
9 MIHAI, CONSTANTIN – Bucuresti (B)
10 VAICAR, DAVID
11 TECU, SERGIU – Racari (DB)
12 ENACHE, CONSTANTIN
Seniori -110 kg Right
1 FAT, OLIMPIU – Sisesti (MM)
2 LAZAR, FLORIAN – Arad (AR)
3 HASIUC, ALIN – Constanta (CT)
4 SABAU, MIHAI – Ictar-Budint (TM)
5 PAVEN, SERGIU – Sat Iosifalau Lugoj (TM)
6 GHISA, BOGDAN – Sisesti (MM)
7 FODOR, GERGO – Sisesti (MM)
8 TOCU, GABRIEL – Dor Marunt (BZ)
9 SZAKACS, ERVIN
10 PLACINTA, ROBERT
Seniori +110 kg Right
1 PUSCASU, IOAN – Fagaras (BV)
2 TAPASZTO, CIPRIAN – Ludus (MS)
3 PLOPEANU, CRISTIAN – Caracal (OT)
4 RADA, FLORIN – Pitesti (AG)
5 TACHE, LUCIAN – Fundeni (PH)
6 VLADILA, LUCIAN
7 GEORGESCU, ROBERT – Afumati (IF)
8 DUMITRASCU, MIHAI-SONGOKU – Bucuresti (B)

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj