Codlea Power Cup 2016

Codlea Power Cup 2016

CODLEA POWER CUP editia a-2-a
Data: 29.10.2016
Inscriere si cantar: 09.00 – 11.30
Startul competitiei: 12.00

Categorii:
– juniori bratul drept (cei nascuti intre 1998 si 2002 inclusiv) -70 kg, +70 kg
– seniori bratul drept (peste 18 ani) -75 kg, -85 kg, -95 kg, +95 kg, OPEN
– seniori bratul stang (peste 18 ani) -85 kg, +85 kg
– open masters bratul drept (cei nascuti in 1976 sau mai devreme)
– open feminin bratul drept

Premiile:
Locul 1 – 500 lei + suplimente nutritive
Locul 2 – 300 lei + suplimente nutritive
Locul 3 – 200 lei + suplimente nutritive

Taxa inscriere: 30 lei/brat
La inscriere sportivii primesc kit-ul de participare (suplimente+tricou)

Alte precizari:
*Competitia se va face in colaborare cu Asociatia Romana de Skandenberg ”Brat de Fier” si cu arbitrii acreditati de aceasta.
*Vor fi doua mese de concurs.
*Sportivii trebuie sa aiba un act de identitate la ei.
*Juniorii pot concura si la categoria de seniori (cu achitare diferenta taxe)
*Seniorii care doresc sa participe la ambele brate vor plati 60 lei.

2016codlea-1

[Vezi POZE]

 

 

 

 

 

Seniori 85 kg Left
  1       DOBRIN, VIOREL – Romania
  2       KALCHEV, SVETOSLAV – Bulgaria
  3       BARBU, DANIEL – Romania
  4       TODOROV, MIROSLAV – Bulgaria
  5       HASIUC, ALIN – Romania
  6       BAN, GABRIEL – Romania
  7       BUCUR, PAUL – Romania
  8       FLOROAICA, STEFAN – Romania
  9       MANOLE, VASILE – Romania
  10     DRAGAN, ALEXANDRU – Romania
  11     IONITA, ADRIAN – Romania
  12     ANGHEL, DANIEL – Romania
  13     TRIF, MARIUS – Romania
  14     BARTA, NORBERT – Romania
  15     BOJICA, RADU – Romania
  16     TUDOREAN, OLEG – Moldova
  17     AVRAM, PAUL – Romania
  18     GHEORGHITA, SILVIU – Romania
  19     MOLDOVAN, BOGDAN – Romania
  20     BARAITARU, ALIN – Romania
  21     TUDOSIE, VLAD – Romania
  22     LAZAR, SILVIU – Romania
  23     GERMAN, LIVIU – Romania
  24     BOSHANKOV, YORDAN – Bulgaria
  25     SABAU, ILIE – Romania
  26     MUHSIN, ERKAN – Bulgaria
  Seniori +85 kg Left
  1       TSONEV, YORDAN – Bulgaria
  2       BADULESCU, SABIN – Romania
  3       PUSCASU, IOAN – Romania
  4       MINASCURTA, ANDREI – Moldova
  5       GIFEI, SORIN – Romania
  6       MIHAI, CONSTANTIN – Romania
  7       IORGA, ALIN – Romania
  8       PUIAC, DARIUS – Romania
  9       GHISA , BOGDAN – Romania
  10     SANDU , ALIN – Romania
  11     NICOARA, GABRIEL – Romania
  12     PAVEN, SERGIU – Romania
  13     GRUMEZA, ALEXANDRU – Moldova
  14     FAT, OLIMPIU – Romania
  15     COVRIG, ALEXANDRU – Romania
  16     SABAU, ADRIAN – Romania
  17     NEAGU, CATALIN – Romania
  18     POPESCU, ADRIAN – Romania

Juniori -70 kg Right
  1       MIGIT, CRISTI – Romania
  2       RADU, TUDOR – Romania
  3       SABOU, SERGIU – Romania
  4       NEDELEA, VLADUT – Romania
  5       MIHAI, GHEORGHE – Romania
  6       NEDELESCU, ALIN – Romania
  7       BOACA, PETRUT – Romania
  8       BALAN, FLORIN – Romania
  9       JURJESCU, RAUL – Romania
  Juniori +70 kg Right
  1       IORGA, ALIN – Romania
  2       GHISA , BOGDAN – Romania
  3       SABAU, ADRIAN – Romania
  4       BARTA, NORBERT – Romania
  5       LAZAR, SILVIU – Romania
  6       ANDREI, COSMIN – Romania
  7       SAVU, ANTONIOS – Romania
  8       CARAMAN, LILIAN – Moldova
  9       VOICU, VLAD – Romania
  10     MUHSIN, ERKAN – Bulgaria
  11     MARIN, ANDREI – Romania
  12     CINTA, IONUT – Romania
  13     SPIREA, PETRUT – Romania
  Veterani Open Right
  1       FAT, OLIMPIU – Romania
  2       DOBREAN, DINU – Romania
  3       NEAGU, CATALIN – Romania
  4       KOLOZSVARI, EDWARD – Romania
  5       CARLOGANU, MIRCEA – Romania
  6       BACIU, AUREL – Romania
  Women Open Right
  1       LAZARI, MIHAELA – Moldova
  2       BERBECE, IONELA – Romania
  3       HOHOIU, ANDRA – Romania
  4       NICOARA, TIMEA – Romania
  Seniori -75 kg Right
  1       TUDOREAN, OLEG – Moldova
  2       MIGIT, CRISTI – Romania
  3       GHEORGHITA, SILVIU – Romania
  4       SABAU, MADALIN – Romania
  5       IOVANESCU, ALIN – Romania
  6       DRAGAN, ALEXANDRU – Romania
  7       BOJICA, RADU – Romania
  8       SECAREA, RAZVAN – Romania
  9       CIOBANU, NICOLAE – Romania
  10     SINHUR, VASYL – Ukraine
  11     VOROBETS, MYKHAILO – Ukraine
  12     MOLDOVAN, BOGDAN – Romania
  13     BARAITARU, ALIN – Romania
  14     BOSHANKOV, YORDAN – Bulgaria
  15     ZDRAILA, MARIAN – Romania
  16     BACI, TUDOR – Romania
  17     TALA, MIHAI – Romania
  Seniori 85 kg Right
  1       MANOLE, VASILE – Romania
  2       BARBU, DANIEL – Romania
  3       AVRAM, PAUL – Romania
  4       HASIUC, ALIN – Romania
  5       SZEKELY, ERVIN – Romania
  6       HAJ, MIHAI – Romania
  7       ANGHEL, DANIEL – Romania
  8       ROMANESCU, COSMIN – Romania
  9       TODOROV, MIROSLAV – Bulgaria
  10     GERMAN, LIVIU – Romania
  11     KALCHEV, SVETOSLAV – Bulgaria
  12     ANDREI, COSMIN – Romania
  13     FLOROAICA, STEFAN – Romania
  14     CIRJAN, DRAGOS – Romania
  15     BUCUR, PAUL – Romania
  16     IONITA, ADRIAN – Romania
  17     HADAREAN, HORATIU – Romania
  18     TUDOSIE, VLAD – Romania
  19     TRIF, MARIUS – Romania
  20     DINCA, ALEXANDRU – Romania
  21     BAN, GABRIEL – Romania
  22     MUNTEAN, IULIAN – Romania
  23     HAIDAU, CORNELIU – Romania
  Seniori 95 kg Right
  1       TSONEV, YORDAN – Bulgaria
  2       SANDU , ALIN – Romania
  3       MIHAI, CONSTANTIN – Romania
  4       MINASCURTA, ANDREI – Moldova
  5       NICOARA, GABRIEL – Romania
  6       COVRIG, ALEXANDRU – Romania
  7       POPESCU, ADRIAN – Romania
  8       GIFEI, SORIN – Romania
  9       POP, IOAN – Romania
  10     PUIAC, DARIUS – Romania
  Seniori +95 kg Right
  1       BADULESCU, SABIN – Romania
  2       PUSCASU, IOAN – Romania
  3       GRUMEZA, ALEXANDRU – Moldova
  4       PAVEN, SERGIU – Romania
  5       IACOB, MADALIN – Romania
  6       DECA, ALEXANDRU – Romania
  7       FEKETE, FERENCZ – Romania
  8       POPOVICI, SEBASTIAN – Romania
  9       UNGURYAN, IGOR – Romania
  10     ILUT, RADU – Romania
  Seniori Open Right
  1       BADULESCU, SABIN – Romania
  2       TSONEV, YORDAN – Bulgaria
  3       MIHAI, CONSTANTIN – Romania
  4       SANDU , ALIN – Romania
  5       FLOROAICA, STEFAN – Romania
  6       MANOLE, VASILE – Romania
  7       NICOARA, GABRIEL – Romania
  8       BARBU, DANIEL – Romania
  9       KALCHEV, SVETOSLAV – Bulgaria
  10     MIGIT, CRISTI – Romania

 

 

NU SUNT COMENTARII

Lasa-ne un mesaj